Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet tudni Ahsoka Tano...

Mit lehet tudni Ahsoka Tano haláláról?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 20:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Semmit. A jedi visszatér idején még él.
2019. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Gyakorlatilag semmit. Az biztos, hogy a Jedi visszatér idején még él, akkor indul el megkeresni Ezra Bridgert aki valószínűleg szintén életben van, de eltűnt Thrawn admirálissal együtt.


Az ezutáni dolgaikról semmi sem derül ki. De ha tippelnem kell Ahsoka és Ezra segítettek Luke-nak újra alapítani a Jedi Rendet(igazából jóval tapasztaltabb jedik voltak mint Luke), majd Kylo Ren/Ben Solo árulása miatt odavesztek. Az új filmek idejére ugyanis jó eséllyel halottak, különben valami utalás lett volna rájuk.

2019. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az új filmek idejére ugyanis jó eséllyel halottak"

Ahsokáról tudjuk hogy az, hisz erőszellemként biztatta ő is Reyt a többi korábbi jedi mellett.

2019. dec. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Igen észrevettem amikor néztem, de nem akartam spoilerezni :)
2019. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ezért érdekelne Ahsoka halálának története, mert erőszellemként hallható a hangja a 9. részben.
2019. dec. 22. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek merész következtetések. Az hogy hallotta a hangját nem jelenti egyáltalán azt hogy meghalt és a szelleme beszélt hozzá. Az eredeti trilógiában Lea, Luke és Vader többször hallják egymás hangját, pedig egyik sem volt erőszellem. A rendező is ugyanezt állította egy interjúban, szóval egyáltalán nem biztos hogy Ahsoka halott, csupán valószínűsíteni lehet abból, hogy nem jelenik meg egyáltalán az Új trilógiában.
2020. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!