Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem tűnik, ilyen...

Sdhdjdnnx kérdése:

Csak nekem tűnik, ilyen nagyon előkészítetlennek Rey "származása"? SPOILER

Figyelt kérdés

Ugye meg tudjuk, hogy Rey Palpatine unokaja.Csak nekem ilyen hasamra ütök dolog ez? Arról, hogy Palpatinenak lenne gyereke nem tudtunk es kicsit fura is nekem, de az hogy Rey szülei közül ki is Palpatine gyereke azt se tudjuk meg....

Várom a ti véleményeteket erről



2019. dec. 21. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Star Wars EU-ban (expanded universe) úgy tudom van egy fia az uralkodónak, egy kopasz, kékes bőrtónusú nőtől akinek a nevére nem emlékszem de többször is feltűnik a filmekben Palpatine társaságában. De én csak egy dolgot nem értek az egészben: egyáltalán miért létezik ez a Rey nevű karakter?
2019. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Valoszinuleg csak a film irasa kozben huztak elo magat Sidious karakteret is, szoval biztos, hogy "hasamra utok dolog ez".
2019. dec. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem valószínű, hisz Palpatine visszatérése már a kezdektől tervben volt. JJ alighanem mindig is hozzá akarta kötni Reyt, anno egy interjúban nyilatkozta is hogy az amúgy nem véletlen hogy ilyen szinten átjárja őt az Erő és ilyen ösztönösen használja.

A gond ott lehetett hogy Rian Johnsonnak másféle elképzelései voltak arról, kit szeretne kihozni a karakterből, így elvitte ezt a szálat egy más irányba, majd JJ innen kanyarodott vissza a saját elképzeléséhez. Ezért tűnhet olyan randomnak, mert az Utolsó Jedik megtörte kissé ezt az eleinte elképzelt karakterívet.

2019. dec. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

"hogy Rey szülei közül ki is Palpatine gyereke azt se tudjuk meg"

Dehogynem, Rey apja volt Palpatine fia.

2019. dec. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
7%
Nem előkészítetlen. Meglepetést akartak okozni. Ezek azért mások mint a prequelek, azokban nem voltak ilyen meglepetések.
2019. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én még emlékszem olyan teóriákra 2015-ből,amelyek Palpihoz kötötték Reyt. Többek között a vívóstílusuk és a zenei témáik hasonlósága miatt. Emlékszem, még valaki kérdést is csinált róla itt a GYK-n :D


Persze akkoriban hülyének néztem a kérdezőt, meg nevettem a teórián... De vazze, igaza lett xDD ha megtalálnám azt a kérdést, én bocsánatot kérnék a kérdezőtől.


Amúgy valószínűleg az lehetett, hogy Abrams a kezdetektől bele akarta szőni Palpatine-t a sztoriba, de ettől Rian Johnson eltért. Ettől függetlenül a legtöbb dolgot, amit a TLJ elindított szépen tovább vitt a TROS is. Egyedül a Rey Palpatine dolog tűnik légből kapottnak,ha elefeledkezünk a TFA-ról xD mindenesetre az eredeti trilógia "én vagyok az apád" fordulata hasonlóan légből kapott dolog, ami semmilyen szinten nincs előkészítve az Új reményben.

2019. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
26%

"mindenesetre az eredeti trilógia "én vagyok az apád" fordulata hasonlóan légből kapott dolog, ami semmilyen szinten nincs előkészítve az Új reményben."


Ja, mivel ezt később találták ki a történetírók.

2019. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem darth vader felesleges feláldozása miatt nem tetszett palpi visszahozása.
2019. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt előkészítetlen. Egyszerűen csak meglepetésnek szánták és nem tették nyilvánvalóvá. Én már az legeleje óta biztosra vettem a film és a Star Wars logikája alapján, hogy Reynek valahogy a "gonoszok" közül, a sötét oldalról kell származnia, mert csak úgy van értelme a dolognak. Úgy vannak párban Kylo-val. Nekem is megfordult a fejemben, hogy Palpatine leszármazottja vagy olyasmire is gondoltam, hogy esetleg Boba Fett leszármazottja vagy ha tényleg "névtelen senkik" voltak a szülei, akkor viszont valami bérgyilkosok, útonállók vagy Jedi vadászok voltak vagy ilyesmik. Vagy nem a szülei a lényegesek, hanem valami korábbi felmenője.
2019. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem azt magyarázhatná el valaki, hogy mitől lett végül a lány Skywalker… Luke/Leia/Ben stb. szelleme örökbe fogadta? Ez egyszer sem hangzott el. Akkor hogy? Köszönöm előre is.
2019. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!