Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha néztél Hemlock Grove-ot!...

Ha néztél Hemlock Grove-ot! (többi lent) Mi történt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem a Hemlock Grove-val kapcsolatban (netflix sorozat)

Hogy a harmadik évadot nem igazán néztem meg mert annyira már nem érdekelt viszont nagyjából utána jártam a sztorinak es tudom hogy Roman a végén meghal. És azt is tudom hogy Peter öli meg és szerintem azért mert Roman megölte az unokatesojat. De mi ütött Romanba? Vagy történt valami köztük , megint összevesztek Peterrel mint a második évadban? Magyarázzátok el...

Mi történt?



2019. dec. 22. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Peter meggyilkolta Végzet vőlegényét, mert az ember életeket áldozott mindenféle fekete üzletért, illetve a hosszú távú terveiben nagyából az szerepelt, hogy elveszi Végzetet és egy jó kis drog biznisze lesz. Peter megöli és nem mondj el Végzetnek. Romannal tünteti el a hullát. Végzet rájön és számmon kéri Romant mert azt hiszi ő ölte meg. Roman olyan ideges lesz , hogy miután Végzet felképeli , visszüt. Végzet elájul és ráesik egy üveg asztalra. Roman tudja , hogy ha ezt meglátja Peter akkor mindennek vége. Ezért eltöri az élő lány nyakát. Ez látja Annie aki elmondja Peternek. Peter megpróbálja megölni Romant, de fordítva sül el a dolog. Petert kiszedik a föld alol a vérfarkas társai. Végül Peter rossz holdkor változik át , hogy megtudja ölni Romant. Le is győzi. Ő örökre farkas marad , Roman, Annie, Olivia, Prys meghalnak. A gyereket ( Litha gyerekét) pedig Shelliy nevel fel , a filozófus faszijával. Öszitén én imádtam az első évadot , de ilyen ritka szar befejezéssel nem igen találkoztam. Remélem sokat segítettem. Egyébként nekem szép emlék a sorozat.
2020. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!