Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Sorozatbarát,...

Madim kérdése:

Mi történt a Sorozatbarát, ingyenes oldallal -évek óta regisztrált vagyok ott- 2 órája ledobott a rendszer azzal, hogy "522-es hiba" Lehet, hogy valami oknál fogva megszűnt az oldal? Próbálkoztam többször azóta is, de semmi!?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak valami szimpla hiba valószínűleg.
2019. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tölt be, ugyanazt a hibakódot írja ki. :/
2019. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
már kora délután óta ez van nálam is
2019. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerverhiba van. Időnként előfordul . Majd javítjàk.
2019. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én se tudok belépni, pedig most érnék rá, hogy filmet nézzek.
2019. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Én sem tudok belépni, de nem ez az egyetlen filmnéző oldal amin hirtelen hiba lépett fel. Szerintem a hatalom lekapcsolta a szervert. Előnyben kell részesíteni a fizetős oldalakat.
2019. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Got0511 válasza:
Nekem se működik! Remélem, h tényleg valami szerverhiba csak. Vagy nem a régen már emlegetett megszűnés.
2019. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
70%
Szia! Úgy tűnik meg fog oldódni a dolog, mert csak valami központi hiba van, és már dolgoznak rajta.
2019. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sokan reagáltatok az általam vázolt problémára, mert ez azt jelenti, hogy ( SAJNOS) Ti sem látjátok ezt az oldalt. Szomorú lenne, ha a "hatalom" ismét egy ilyen aljas módszerrel akarna bele-"ugatni" a "kis emberek" ingyenes szórakozási lehetőségeibe. Remélem, ez tényleg csak átmeneti probléma!! és sokunk örömére ismét láthatjuk a kedves, szolgálatkész, segítő Emberek munkájának gyümölcsét. Ezért nagy-nagy Köszönet minden feltevőnek, fordítónak !!!!!!!
2019. dec. 18. 18:36
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Ha megszűnik hát megszűnik, a Netflix, HBO GO és a többi legális oldalaké a jövő, nem pedig ilyen Sorozatbarát és társaik é amiknek bizonytalan életük van,, előbb-utóbb a torrent is lőttek, Magyarországon is ha elkezdik küldeni a csekkeket változni fog ez is, a Streamingel senki nem versenyez, semmi sincs ingyen, fogjátok fel ezt a szomorú tényt, Streamingé a jövő....
2019. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!