Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszúállók (Avengers)...

Szvitek96 kérdése:

A bosszúállók (Avengers) sorozatot szeretném megnezni de ehhez kellene a sorrend is. Melyik a helyes sorrend, mi mi után következik? Illetve, megkell néznrm az egész Marvel filmet hogy értsem az Avengersben történteket?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezeket a filmeket nézd KIADÁSI sorrendben. Van egy idővonal, de teljesen felesleges úgynézni. Kiadási sorrendben néztem én is, meg azok is akik 2008 óta nézik. Nem lett nekünk semmivel se rosszabb.

2019. dec. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát megkell néznrm az egész(30+)filmet? Úgy lehet hogy nem kezdenek bele, azt gondoltam hogy megnezem a négy Avengers filmet és kerek történetet kapok
2019. dec. 24. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából csak 23, a sorozatok nem kellenek. Ha csak a 4 Avengers filmet nézed meg nem fogsz érteni semmit.
2019. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat
2019. dec. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!