Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vaják (Witcher) sorozat! A...

Vaják (Witcher) sorozat! A szinkronban miért ejtik direkt rosszul a szavakat? Két t helyett eggyel?

Figyelt kérdés
Halottat halotnak ejtik vagy miatt helyett miat de még egy csomó példát írtam fel: láttalak/látalak, itt/it, visszautasította/viszautasitota, karokkal/karokal, tudtam/tutam stb. Minden részben van vagy egy tucat ilyen szó amit rosszul ejtenek. Legtöbbször amiben két t van azt egynek ejtik. Először azt hittem a lejátszóval van gond de a többi sorozatnál, filmnél minden ok. Nem tudom csak a magyar verzioba van-e így de nagyon zavaró sztem, miért van így?
2019. dec. 25. 03:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem tudom mi honnan töltöttük le de nekünk is levágja a hosszú mássalhangzókat sok helyen. Ezek szerint van javított verzió? Tényleg idegesítő. Viszont jó hogy ezt tudom, hogy nem direkt beszélnek hibásan :)))
2020. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!