Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A következő star wars trilógiá...

A következő star wars trilógiára lesz már annyi esze a dizninek, hogy legalább egy átfogó történetet kitaláljon mielőtt forgatni kezdenek? Vagy megismétlik a mostani vonatbalesetet, mondván star wars úgy is hoz pénzt, minek energiát fektetni bele?

Figyelt kérdés

#sarwars
2019. dec. 28. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Tök mindegy, ti úgyis mértéktelenül, hisztérikusan őrjöngve gyűlölni fogjátok. Ha megcsinálják a világtörténelem 10 legjobb filmjét sorozatban, akkor is. Remélem nem próbálnak meg többet a "rajongókra" hallgatni. Mi annyival is előrébb leszünk minőségben, titeket meg pont nem érdekel a minőség.
2019. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
"Ha megcsinálják a világtörténelem 10 legjobb filmjét sorozatban, akkor is" Ettől szerencsére nem kell tartanunk :D:D
2019. dec. 28. 22:02
 3/26 anonim ***** válasza:
32%

A Star Wars-nál már az első három rész sem volt a történetírás csúcsa. Csak akkoriban ez még nem tűnt fel senkinek.

Ez az erő-dolog szerintem eleve védhetetlen, ha elfogadjuk, akkor már belefér egymás sebeinek beforrasztása meg egy kis nekromancia is. A csillagromboló flottát meg a halálcsillagokat pedig nincs hova fokozni.

Az a baj forrása, hogy kár azt várni, hogy olyan lesz, mint a régi, mert olyan sosem lesz. Én nem vártam tőle többet, mint ami, ezért jól szórakoztam.

2019. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de annak ellenére, hogy az eredeti nem trilógiának volt tervezve, mégis sikerült egy kerek, többé kevésbé értelmes történetet faragni belőle. A dizninél ez nem sikerült, pedig már alapból trilógiát terveztek. Erre nincs mentség és a lucasaerts döntéshozójának teljes inkompetenciáját bizonyítja.
2019. dec. 28. 23:33
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
MErt hol nem kerek az új trilógia? Amit egyébként NEM a Disney készített, hanem a Lucasfilm. A Disney nem szól bele a kreatív döntésekbe, csak beteszi a pénzt, meg kiveszi a profitot.
2019. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg kevered a szezont a fazonnal. Olyan, hogy LucasArts, már régóta nem létezik.
2019. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

Ez aztán egy rendkívül érteles reakció volt... Tudod, ha már elkezdtél fikázni valamit, akkor érvelni is illene mellette...


És még Ti nevezetik dizni felszopóknak, meg idiótáknak azokat, akiknek tetszik az új trilógia. A válaszod pont az ellentétét tükrözi.

2019. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Jelentettem a válaszaid és a kérdést. Csak mondom. Az érvek 90 százalékára pedig tudok jogos ellenérvet mondani. Több kedvem nincs veled foglalkozni, értelmes válaszra nem vagy kíváncsi, csak veszekedni akarsz. Megmutattad az agyatlan haterek értelmi szintjét
2019. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Menj sírj anyucinak :D Minden sw kérdés alá írogatsz, ostobázol és fogyatékosozod azokat, akik más véleményen vannak, aztán játszod itt az áldozatot :D Te ostoba..
2019. dec. 30. 16:00
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, én a válaszolók többségével értek egyet, szerintem inkább az az ostoba aki olyan elvakultan gyűlölködik, fröcsög, köpköd egy FILMET, mint valami diktátort vagy tömeggyilkost szokás. A hatereknél olyan szinteket öltött az elvakult utálkozás, mocskolódás, hőbörgés, hogy az szánalmas, de a legviccesebb mégis az, hogy mind a 8. mind a 9. részt utáljátok, köztük sok olyan dolgot hoztok fel példának, amik teljesen máshogy voltak a két filmben (régi vs. új karakterek, vagy pl. a 7. résznél az volt a baj hogy kopi, a 8. rész erre merész és újszerű, rögtön azon ment a sírás hogy tönkreteszik az univerzumot meg dilettánsok meg azt se tudják mit akarnak elmesélni, erre most a 9. részre megint azon megy a banzáj hogy fanservice meg minek vették elő megint a régi arcokat stb., sorolhatnám tovább de egyszerűen vicc az egész). Ráadásul minden létező fórumon, blogon, videón, posztban stb. ezt kell olvasni, egész iparágat építettek fel ezek az emberek egy film gyűlöletére, amit sosem volt kötelező megnézni, sem moziban, sem tévében sem internetről letöltve, ignorálni is lehet, továbblépni, esetleg akként kezelni ami: szórakoztatóipari termékként. De nem, úgy beszélnek a Disney-ről, a kreatív stábról, a színészekről, mint egy anyagyilkosról. Ne haragudj de ez nem az értelmes emberek sajátja. Nem tetszik a film? Akkor hagyd figyelmen kívül, lépj tovább. Nem kötelező minden fórumot telesírni a vélt vagy valós sérelmekkel amik egy FILM által értek téged.

És amúgy jók lettek az új részek, nekem nagyon tetszett a 9., hatalmas élmény volt.

2019. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!