Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek összeillik Tony...

Szerintetek összeillik Tony Stark és Pepper Potts? Nem furcsák együtt?

Figyelt kérdés
Nekem annyira furcsa az ő párosuk, csak szerintem nem illenek össze? Eleve a nő magasabb, de az hagyján, nem vagyok felszínes, de személyiségre, habitusra sem passzolnak. Én Starkot sokkal jobban el tudnám képzelni Natashával vagy Gamorával. Peppernek meg ott lenne pl. Happy. Ti mit gondoltok erről?

2019. febr. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem baromi jól összeillenek. Amolyan ellenpólus Potts Starknak és kell is neki ez.
2019. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen összeillenek :D

Kb ellentétek, és pont ezért jók együtt :) Pepper el tudja viselni Tony nagy egóját, tudja zsarolni ;) és szereti. Tony pedig olyan nőt talált az életében, akit nem egyből kapott meg, hanem tennie kellett érte. Ők együtt tökéletesek :)

2019. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is passzolnak.Jó,mégha nemis külsőleg,de Pepper kiegészíti Startkot,a mondanivalójától kezdve,egészen a munkáig.
2019. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon összeillenek
2019. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Az ellentétek vonzák egymást;)
2019. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!