Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a régi filmeket,...

Szeretitek a régi filmeket, az ilyen klasszikus old hollywood stb. alkotásokat?

Figyelt kérdés

Vagy francia újhullám, vagy bármi nem csak amerikaiakra gondolok.

Mondjuk a 30as-70es esetleg még 80as évekről van szó. Kinek mi a kedvence, vagy kedvenc régi színésze, színésznője, akármi?

Miket ajánlanátok?



2019. dec. 31. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ehh a Hollywood nagy H elnézést... meg minden egyéb vacak elírásért:)
2019. dec. 31. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Szinte csak régi filmeket, sorozatokat szeretek nézni, mivel azokban még volt lélek. Szerintem mindet ismered, de pár javaslat, hátha: Bud Spencer, és Terence Hill filmek, Columbo, Kojak, Linda, Csillagok Háborúja, Knight Rider, A buszon (ebből van film és sorozat is, mindkettő nagyon jó), Star Trek, Alfa Holdbázis...
2019. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Én relatíve fiatalabb korosztály vagyok (32/F), de sose voltam az a "ne legyen xy évnél régebbi"-megszállott. Nemzetiségtől, műfajtól, és évjárattól függetlenül bármilyen filmet szívesen megnézek, aminek főként van értelmes sztorija (nem unalmas), és nem utolsóként jó a látványvilága is (kellemes, hangulatos környezetben játszódik). Ehhez a "zs-kategóriához" meg hasonló baromságokhoz nem értek, és abszolút nem is érdekelnek, el tudom dönteni, hogy számomra milyen az a film, amit nézek, mennyire nyerte el a tetszésemet! Apámmal 1993 és 2002 között rengeteg jó filmet néztünk, amik a '60-as évektől az akkor aktuális időszakig készültek, és amikre manapság is szívesen nosztalgiázom, például amikre emlékszem:

Vissza a jövőbe-trilógia

Féktelen száguldás (1997)

A hajsza (1994)

Pokoli hajsza (Irdatlan iramban)

Száguldó bosszú

Taxi 1,2

Pokoli torony

A kéz, amely a bölcsőt ringatja

Tű a szénakazalban

Terminátor 1,2

Arcade (1993)

Szökevényvonat

A nagy busz (1976)

Robot Jox

Lavina (1994)

Egyenesen át (1990)

Túlvilági papa

Knight Rider 2000 (1991)

Knight Rider 2010 (1994)

Gung Ho (1986)

Az alkusz nem alkuszik

Az ötödik elem

A pusztító (1993)

True Lies - Két tűz között

Szörnyeteg a mostohám

Tisztességtelen ajánlat

Robotzsaru 1-7

...és megint dühbe jövünk

Mr. Óvóbácsi

Óvóbácsik

Az iker bajjal jár

Dupla dinamit

Logan bosszúja

Vörös zsaru

Kommandó (1985)

2019. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jirí Menzel filmjeit ajanlom.
2019. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!