Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Witcher (Vaják) sorozatból...

A Witcher (Vaják) sorozatból válaszolna valaki a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Mindig este/éjszaka nézem a sorozatot, ezért néha elalszom rajta és ezért nem mindenben vagyok biztosos. Most tartok a 7. résznél.


A kérdéseim:

Kökörcsin miért tart Geralt-tal ? Tudom, az első részben mondta neki hogy megfizeti, ha Geralt-tal tarthat, csak az nem tiszta miért, valamint a 6. rész végén meg mondta Geralt haragosan Kökörcsin-nek hogy elege van belőle, mire azt válaszolta, hogy jolvan, majd befejezem valahogy a történetet és elment.


A második kérdésem:

( ITT TÖBB EGYMÁST KÖVETŐ ALKALOMMAL IS ELALUDTAM, ÚGYHOGY EZ HOMÁLYOS NEKEM :D )

A boszorkány csajnak hogy lettek hirtelen ilyen képességei ? Az első, vagy második részben, amikor még malac fejű volt a csaj, ugye elvitte egy másik boszorkány, és tanította, őt és egy pár másik lányt is.

A boszorkánytanítóval mi lett ? Mikor jött el tőle a csaj ?

(+Kérdés: Csak azért akarta megváltoztatni magát széppé, mert malacfeje volt ?)


A harmadik kérdésem:

A szőke hajú lány miért szökött meg ? (és ugye ő egy hercegnő?) Valamint abból a palotából szökött meg, ahol Geralt és Kökörcsin is járt, ahol volt a sün fejű ember ?

(És a sünfejűt ki átkozta el ?)


Tudom ezek így nagyon hülyén hangzanak, de nagyon örülnék, ha valaki megválaszolná őket!



2020. jan. 6. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is lenne egy kérdésem: Hogy lehet így sorozatot nézni? Ne már ember mi a szarnak nézed ha csak elalszol rajta aztán meg ideböfögsz egy kérdést.

Nézd újra és minden kérdésedre választ kapsz.

2020. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyet értek az előzővel. Nem is fogok válaszolni,csak tanácsot adni:

Nézd meg újra az elejétől

2020. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom nézd újra. Bár én mindenre emlékszem, szerintem én is meg fogom nézni még egyszer (ma fejeztem be).

Kökörcsin azóta Geralt útitársa, de a 6. (a sárkányos rész, nembiztos hogy a 6.) végén végleg lekoptatja.

A boszorkány csaj (Jenefer) gyakorolt, úgy lettek képességei + a barlangos faszi is segített neki. A boszorkánytanító maradt, és a csaj (jennefer) akkor jött el amikor szép lett. És igen, nagyjából azért.

Azt nemtudni ki átkozta el a sünfejűt, de ő a szőke csaj (Ciri) apja, igen, ugyan az a palota ahol Geralték jártak. Ciri hercegnő, és azért szökött meg mert bevették a várat és nem akart meghónni.

Javítsatok ki, lehet nem minden jó de próbáltam segíteni, hibákat ne figyeld, gyorsan írtam :)

2020. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a kérdések kb olyanok mintha csak a szüleid nézték volna szomszéd szobában a sorozatot és te csak néha-néha elkaptál egy mondatot vagy jelenetet.
2020. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D hát igazatok van, azóta már újranéztem párat
2020. jan. 7. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!