Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Egy jelenetre emlékszem belőle. A csaj reggel amikor kikelt az ágyából a tükör elé állt ahol észrevette, hogy van valami a bőre alatt és egyre több lett. Bogarak voltak a bőre alatt és megölték. Az éjszaka folyamán másztak oda.

Vagy ha jól emlékszem, de ebben már nem vagyok biztos, egy kis pók rámászott a fejére és valahogy bejutott a bőre alá. Tehát nem biztos, hogy bogarak voltak, lehet, hogy pókok. De csúnya feketés seb volt az arcán azt tudom.



2020. jan. 6. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Hát, nem biztos, de a múmia-filmekben voltak ilyen bőr alatt mászáló szkarabeuszok, én csak egyet láttam, de azokból az idióta filmekből 3 vagy 4 folytatást is csináltak, szóval lazán benne lehet valamelyikbe.
2020. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem a múmia az, de azért köszönöm! Ez egy horror szerintem.
2020. jan. 6. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik Blody Mary film az. Én emlékszem ilyen jelenetre.

A címe: Rémségek könyve: Bloody Mary

2020. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó, IGEN EZAZ!! Köszi szépen!! Már kezdtem azt hinni, hogy nincs is ilyen film, csak kitaláltam :D.

Mégegszer köszi!

2020. jan. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!