Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film volt az eddigi...

Melyik film volt az eddigi legnagyobb csalódás neked?

Figyelt kérdés

2020. jan. 6. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Tabló
2020. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Thor: Ragnarök

Imádom az eredeti történetet és a Marvel képregényes feldolgozását, de a film valami vállalhatatlan lett.

2020. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Bosszúállók: Végjáték. Infinity War után valószínűleg túl magasak voltak az elvárásaim..
2020. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Godzilla 2 (2019)

szerintem az egész film úgy ahogy van el lett cseszve, számomra élvezhetetlen. Az első része sem jó, de azt valahogy tudom élvezni, jobb a hangulata.


Venom

itt meg kb egy B kategóriás vígjátékot kaptunk, az előzetesek és az előzetes hírek mást ígértek, egy +18-as vérengzős filmet, ami a karakternek is jól állt volna.


Gyűrűk ura

tudom, ezzel eléggé egyedül vagyok, de számomra túl hosszú és történés mentes a film. Mennek, mennek, mennek és nem történik semmi. Az első része tetszett a legjobban, de az sem fogott meg igazán. Ez olyasmi szerintem, hogy valaki megfog a világa, valakit pedig nem. Valakit a Star wars is vonz, valakit nem. Engem nem mozgat meg, pedig imdb-n is a top filmek között van mindhárom része és egy rakás díjat elnyert.



Most hirtelen ezek jutottam eszembe, de ha eszembe jut más is, akkor leírom. Érdekes kérdés.

2020. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Eszembe jutott egyből még egy.


Kíváncsi voltam rá, hogy Harrison Ford oscar jelölését melyik filmben nyújtott alakításáért kapta, ezért megnéztem a Kis szemtanút egyszer. Az alakítás oké, hogy rendben van, de ez egy romantikus film, holott az egész arról "szól", vagyis kéne szóljon, mert az az alap felütése a filmnek, hogy a gyerek lát egy gyilkosságot és kinyomozzák, hogy ki volt a gyerek segítségével. Errefel a film 80%-ában egy romantikus ismerkedést látunk. De az előzetese sem erről szól. Átverve éreztem magam a film nézése közben. Lehet adok neki még egy esélyt, mert akár jó is lehet, de nem azt kaptam, amire vártam.

2020. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Legnagyobbat nem tudok mondani. Inkább írok néhányat, ami csalódás volt számomra. És csak hogy tiszta legyen, ez nem feltétlen jelenti azt hogy a film rossz, csak hogy a feldolgozott téma alapján, illetve ahogy beharangozták, sokkal jobb is lehetett volna.

Prometheus

Pacific Rim

Indiana Jones és a Kristálykoponya Királysága

X-men kezdetek: Farkas

Öngyilkos osztag

2020. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ad Astra
2020. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Elpuskázva (2013)

Csak néhány jelenetet láttam a film első negyedéből, de nem az a tipikus "lassan kiderülnek a dolgok"-féle izgalmas és megható vígjáték, amilyennek a tartalma sugallja! Inkább szinte villámgyorsan kiderül a sok gyerek, a pasas meg szinte majdnemcsak természetes módon veszi Őket, és a látványvilág színvonala is nagyon gagyi!

Szóval a film magyar címe egyben azt is mutatja, hogy hogyan csinálták meg! 🤣

2020. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Snowden [link]

Ez vitte el az Oscart a dokumentum kategóriában abban az évben.

Ehhez képest amatőr módon volt kamerázva. Bénán volt bevilágítva. Gyenge volt a hangminőség. Semmi újat nem mondott el. Rövid is volt és nem tett fel fontos kérdéseket. Nem volt se eleje, se vége, se mondanivalója.

Ehhez képest szuper dokumentumfilmek nem kaptak díjat, csak jelölést. Az egész Oscar itt mutatkozott be nekem: ez csak politika és marketing, nincs köze a filmesztétika szakmai részéhez.


Hatalmas csalódás volt a film is, a díj is.

2020. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Minden csalódás egy túlzott elvárással kezdődik.

Az alábbi filmeknél is ez történt:


Mátrix.

A film jó. Ráadásul mindenkinek, aki nem ismeri ezt a sci-fi vonulatot, annak könnyen fogyasztható és szájba van rágva, még akkor is, ha a kiválasztott valójában Smith Ügynök és ezt kevesen értik meg, pedig rengeteg utalás van rá.:)

Ráadásul mindenkitől azt hallottam, hogy milyen új és milyen jó, eredeti gondolatok vannak benne.

Én meg előtte évekkel olvastam Gibson könyveit és a filmben semmi új nem volt benne. Sőt! Kiszámítható volt jó néhány része. De! Az effektek jók. A színészek jók és örülök, hogy nagy közönség elé lett tárva ez a filozófikus sci-fi is. Csak közel sem akkora durranás, mint vártam. Én egy 10/10 filmet vártam és nem azt kaptam.


Reservoir Dogs és Citizen Kane

Beharangozták, hogy milyen zseni film és hogy nehéz megérteni és többször nézős. Hát nem az. Túl nagy hype, kevés teljesítmény.


Faun labirintusa - számomra ez a film egy üres falnál is kevésbé volt szórakoztató. Pedig ez is az egyik srác kedvence volt. Én meg végig untam és vártam, hogy vége legyen. Üres, gyenge színészi játék, rendezés közepes, a vizual effectek nem rosszak, a story összefüggéstelen.


Mesteredetektív Jude Law-val. Az eredeti ötletes volt, rejtélyes, meggyőző. Ez. Ezért fizetnének, akkor sem nézném meg még egyszer. Színészileg hiteltelen. Párbeszédekben nincs érvelés, pedig az tette naggyá az eredetit. A környezet ingerszegény: Mindenhol kockák. A liftes jelenetet úgy miért nem dobták ki a szemétbe és égették el? Semmi köze a filmhez!


Hobbit.

Gyűrűk ura is leverte a biztosítékot kicsit, de az még epikus volt és szép és nosztalgikus, szerethető ha még ki is hagyott fontos dolgokat. A Hobbitot nem szabadott volna összesen 2.5 óránál tovább húzni. Egyedül a pókok és a tündék tetszettek. Az összes többi számomra gyenge volt. A tóváros meg egy az egyben Döbrögi stílusú volt. Azon sokat röhögtem, de ennyi. Beort szuper gáz módon ábrázolták. Nagyon vártam pedig, hogy abban lehet nagyot szakítani, de nem.

Ez is csak egy látvány film lett.


Hangover

Azt mondták egyedi és vicces.

Egy az egyben a Hé Haver! Hol a kocsim? film volt lekoppintva csak valahogy "tropic hunder" színvonalon lett forgatva, előadva és forgalmazva is.



(várom a 0%ot, direkt azért fogalmaztam keményen)

2020. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!