Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is hatalmas csalódás...

Nektek is hatalmas csalódás volt az Avengers 3?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,óriásit csalódtam a filmben,ennél pocsékabb képregényfilmet még nem láttam.


Mondom ezt annak ellenére,hogy nagyon vártam.


[link]

Mikor megláttam ezt a képet nagyon örültem,arra gondoltam,hogy végre megint benne lesz Hulk,erre csak 5 percet szerepelt az egész filmben!! És az is kiábrándítóan rossz volt!!! Meg mi az,hogy Thanos két pofonnal elintézi Hulkot?! Jajj,ne már!

Hogy lehet ennyire rossz filmet csinálni?



2018. okt. 30. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az elvárásodból nőtt ki a csalódás.
2018. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt csalódás, imádtam.

Ahogy látom neked azzal volt a legnagyobb problémád, hogy Hulkot leverte Thanos.

2018. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Inkább csak dölj le és olvasgas teóriákat, némelyik már olyan valóságos, hogy simán benne lehetne a 4 részben🤔 én ezzekel nyugtam magam a katarzis után.

Szpoiler

Pl Loki nem halt meg, mert elvileg a jégóriás utódja: kéken szülelet kéken hal meg.Ebből következik hogy Hulk azért nem tudod átváltozni, mert nem Hulk volt hanem Loki Hulkként..

2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem tetszett.

főleg az,hogy úgy alkották meg thanost,hogy érthető a motivációja.

attól a robotos témától,asszem a 2. rész,attól sokkal jobb volt.

amit nem értettem,hogy a végén thor beleb-assza thanos szívébe a pörölyt,utána thanos utolsó erejével teleportál,a következő kép meg hogy nyugiban nézi a naplementét.

amikor haldokolnia kellene vagy valami.

2018. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehát Hulk a legerősebb Bosszúálló,akkor hogy verheti meg csakúgy Thanos? És miért szerepelt olyan keveset,amiért rajta volt a képen is?
2018. okt. 30. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Te nem is nézted ezt a filmet, vagy mi történt? Thanosnak ott voltak az Infinity stone-ok, azok közül egy le tudja győzni Hulkot, itt végig egyértelmű volt, hogy ki fog nyerni.

Hulk pedig azért szerepelt a plakáton, mert végig benne volt a filmben csak éppen Banner formájában.

2018. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most tényleg nem akarlak megbántani de gondolom sikerülni fog..

Már miért olyan hihetetlen hogy Hulk ot leveri Thanos?

A karakter a filmekben eddig sem volt valami legyőzhetetlen teremtés. Akárki simán elp*csázza. (khm Hulkbaster, Thor..)

Thanos meg alapból rohadt erős, + akkor már nála volt az erő kő..

Ha nem vagy tisztában a filmekkel, akkor nem kéne hülyeségeket írogatni.


Egyébként meg a 4. ben nyilván szerepelni fog.

2018. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már az előzőek se voltak jók, túltolták a rengeteg szereplőt a történet rovására, egy összevissza futkosós maszlag lett az egészből. Nem tudom mi értelme volt egyetlen filmbe 40 szuperhőst beletenni. Az már csak hab a tortán hogy ez a Thanos egy idétlen, komolyan semmiképpen nem nevezhető főgonosz. Csettint egyet és kihal a fél emberiség? Komolyan?


Maradjunk annyiban, hogy a Tél katonája még jó volt, azóta viszont meredeken esik a Marvel-filmek színvonala, az újak már nem is tudnak érdekelni egyáltalán. Átnyergeltem a DC-re, ott meg pont fordítva van, egyre jobb filmeket csinálnak, a Batman VS. Superman egy borzalom volt, a Wonder Womant viszont imádtam.

2018. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a film. Ordit rólad, hogy hulk rajongó vagy.. szinte a bosszúállókat is csak miatta nézed.. de ez egyáltalán nem baj de az, hogy a te kedvenc szereplőd nem szerepelt anyit amenyit elvárnál az nem válik rossz filmé.. amúgy meg thor a végén az új pörölyévelmajdnem legyőzte thanost csak már nem volt elég ideje.. akkor ki is a legerősebb bosszúálló? Ha vasember rajongó lennél mondhatnád, hogy "ne már.. úr isten de sz@r film, hogy vasembernek mennyi erőfeszítésbe került egy csepp vért kifacsarni thanosból" vagy ha loki rajongó vagy hogy "mi az hogy thanos csak úgy mefogta és eltörte a nyakát" vagy sorolhatnám.. thanos erős és kész.. hulk amúgy se volt valószínű a legjobb állapotban a ragnarök után.. de ne aggódj a következő bosszúállókba biztos többet szerepel majd
2018. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért volt benne ilyen kevés ideig hogy felkészítés a nézőket arra hogy valószínűleg következő filmben megfog halni mivel neki nincs saját triológiája és ezzel az érzelmeket is tudják fokozni.


Egyáltalán nem volt rossz a film attól hogy mást vártál az még nem jelenti feltétlen azt hogy az egész film egy nagy rakás bénaság.


De mondom úgy hogy a Hulk rajongók is megértsék:

még Hulk nélkül is jó volt a film. Azért az már valami.

2018. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!