Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok Baby Yodás termékeket...

Tudnátok Baby Yodás termékeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék rendelni ajándékba valamilyen aranyos baby yodás terméket, és az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani egy megbízható oldalt? Mert én csak gyanús oldalakat találtam, vagy olyat, ami nem szállít Magyarországra.

2020. jan. 9. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz várni májusig, akkor javaslom:

[link]

2020. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 XxPussyHunterxX válasza:
Úristen. Te képes lennél kitömetni Baby Yodat, azért, hogy legyen olyan terméked.
2020. jan. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem lehetőleg valami olyasmi kéne, ami kicsit hamarabb megérkezik
2020. jan. 18. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én értelek (hidd el nekem is kegyetlen lesz májusig várni), de nehéz valami olyat azonnal kézhez kapni ami még gyártásban sincs (és ez nem csak az általam linkelt műanyag figurára vonatkozik, másféle /plüss, legó stb./ játékokat is csak előrendelhető formában láttam, eleve nem túl rég döntötték el hogy gyártanak neki játékot, előtte direkt nem volt semmi ilyen hogy a karakter titokban maradjon. Játékot a tervezéstől a boltig eljuttatni meg nem egy nap általában. Sajnos várni kell, ez van.
2020. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy bébi yoda! ne legyél már noob! Ez nem yoda! A yoda egy karakter neve!
2020. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Elnézést, teljes mértékben igazad van! Kérlek, vedd úgy, hogy javítottam a kérdésem: "Tudnátok A Gyermek-es termékeket ajánlani?" :D

#4

Igen, én ezt értem, csak reménykedtem, hátha akad valamilyen megbízható oldal, ami előbb is tud ilyen terméket kiszállítani. Csak mert már annyira idegesítő, hogy minden második hirdetés ilyen kamu oldalakat reklámoz, és mindig felcsillan bennem a remény :D Amúgy én hülyeségnek tartom ezt a spojleres magyarázkodást, szerintem ezt csak egyszerűen elb**.. bénázták. Jól legalábbis biztosan nem jártak azzal, hogy így elcsúsztak vele. Ugyanis több emberhez hasonlóan én is inkább egy másik megoldást választottam, mivel ajándékba szeretném adni, és sajnos ez most nem várhat :D Szóval csináltatok egy helyi üzletben bögrét, kulcstartót.. Nem plüss, meg akciófigura, de talán egyszer majd rendelek ilyeneket is, amikor már nem sürgős :D

2020. jan. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!