Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan nézne ki egy Disney és...

Hogyan nézne ki egy Disney és Rian Johnson féle Harry Potter folytatás?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez milyen kérdés? Ezt mi honnan tudjuk? Amúgy nem lesz a Harry Potternek folytatása, és főleg nem fogja a Disney rendezni mikor nem náluk vannak a jogok.
2020. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom valami "expectations subverted" hülyeség lenne.

Pl. Harry Potter a film felénél meghal szívrohamban vagy ilyesmi.

2020. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Rian Johnson-t nem ismerem, de a Disney filmekkel nagyjából képben vagyok.



Harry Pottyert már nem folytatnák, hanem egy új filmbe/film sorozatba kezdenének, aminek más lenne a címe.


Albus Perselus lenne a főszereplő, az ő életét követnénk végig a Roxfortban. Természetesen a többi főszereplő gyerekkel. A Potter gyerekek természetesen a Weasley gyerekekkel lennének összenőve, így Scorpius Malfoy lenne a riválisuk.


Szerintem a házakat a Disney nem piszkálná, az összes Potter és Weasley-Granger gyerek griffendéles míg a Malfoy kölök mardekáros lenne.



Az első részben felbukkana néhány olyan dolog, ami az eredeti sorozatban is: a repülő autó, Hagrid háza, a szellemek, a képeken lévő személyek, köztük Dumbledore és McGalagony is, talán Hisztis Mirtyll is, és biztos lenne bevásárlós és mozgó lépcsős rész is, ahogy első seprűn repülős is.


Szerintem megpróbálnának egy Voldemortnál is sokkal OP karaktert kreálni, valami emberibb külsővel és kevésbé fájdalmasabb múlttal, mint Tom Denemé volt.


Én azt is el tudom képzelni, hogy nem tartanák tiszteletben a muglik és a varázslók világának határát és mind ruhák, mind bútorok, mind gépek tekintetében modernebb lenne a varázsló világ is, sokkal jobban el lennének terjedve a mugli cuccok.


Én az első részt gyerekesebbnek képzelném, valami olyasmi mondanivalóval, hogy a család és barátok mindenek felett, a szeretet mindenen átsegít. Ezt jó szájbarágósan, természetesen.


Azt tudnám elképzelni, hogy az első részt a kviddics köré építenék, egy Malfoy vs. Potter küzdelmet belekényszerítenének az egészbe. Persze a Malfoy gyerek vesztene, mert a többi testvér/unokatestvér segítené Albus Perselust. A meccs után pedig lenne egy találkozó a főgonosszal, mondjuk a kígyós wc-ben. Vagy ha nem is vele, akkor valamelyik csatlósával. És itt érne véget az első rész, egy rövid főgonoszterv ismertető után.


A többi részben nem tudom mi lenme, de az 100%, hogy az utolsó részek egyikében Harry Potter meghalna. Vagy az utolsó előttiben, így a kis Albus Perselusnak lenne motivációja megölni a főgonoszt. Harry pedig természetesen azért halna meg, mert a gyermekeit védelmezte.

2020. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Aki lepontozott, az írja le, hogy ő hogy képzelné el. Én ennyit tudtam megszülni. De hármunk közül én legalább a kérdésre válaszoltam.
2020. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Kapnánk egy nézhetetlen szar filmet, mint ami az utolsó jedik is volt.
2021. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!