Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az első film,...

Melyik volt az első film, amit idén láttatok?

Figyelt kérdés

Eddig nem sok időm volt, így tegnap tudtam megnézni az idei első filmem, ami a Death Race 2000 volt, ami összességében pozitív élmény volt, és azt nyújtotta, amit vártam.


Ha gondoljátok, 1-2 mondatban leírhatjátok azt is, hogy tetszett-e a film vagy sem, amit láttatok.



2020. jan. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A zene szerelmese (1948) - tetszett
2020. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Blade runner
2020. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyedülállóként itthon szoktam szilveszterezni, és nálam minden évben program, hogy éjfél után megnézem az első filmeket a tévében, amit a TV2-n vagy RTL Klubon adnak romantikus vígjátékot, ami ritkább esetben néha kicsit perverz is, vagy paródia, ünnepi hangulatú, esetleg valami művészfilm - valami ilyesmik, nekem ez ugyanolyan megszokás, mint a karácsonyi filmek! Idén az első ilyen a "Minden jó, ha szex a vége" volt, illetve közvetlenül utána a "Testvérek a pácban" . Mindegyik nagyon jó volt, főleg az előbbin sokat lehetett nevetni! :) Illetve az elmúlt években amiket láttam ilyesmi filmeket, és szintén jók voltak:

Pajzán parti cserediákoknak

Hibbant hímek és hormonok

Leépített szépség

Agyatlan ágyasok

Enyém, tiéd, miénk (2005)

Későnérők

A 40 az új 20

Szánon nyert örökség

Kutyabajnok (2002)

2020. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

O Le Tulafale (2011)


Szamoai film, nem volt rossz egyáltalán, de azért nem lépte át az ingerküszöbömet, hogy tetsszen.

2020. jan. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első idén a Deadpool volt, amit sokadszor néztem újra. Nagyon szeretem, sosem tudom megunni. Mindig megnevettet és egyszerűen jó érzés nézni.


Az első amit még előtte nem láttam a Drive volt. Nagyon régóta halogattam ezt a filmet. Nagyon egyszerű az egész, de mégis földhözragadt és kreatív az egész. A címe ellenére nem annyira pörgős, inkább lassabb és nagyon drámai. Ryan Goslingban ebben a filmben csalódtam pozitívan.


Amit még idén láttam a Házassági történet. Rettentő erős színészi alakításokkal bír. Scarlett Johansson és Adam Driver is élete alakítását hozza, nagyon tetszettek az alakításaik, annak ellenére, hogy A.D.-t nem szeretem. A film önmagában nem az én filmem, de a hangulata elkapott.


Éretlenségi - Amolyan Superbad féle film, csak lány szereplőkkel. Tipikus tinivígjáték.


Szárnyas Fejvadász - Ezt is régóta halogatom. Rengeteg filmet láttam már, de ez valahogy kimaradt, nem éreztem úgy, hogy meg kéne néznem. Én még filmen nem aludtam el, még talán nem is untam, de ennek a filmnek nagyon nem kapott el a hangulata és pár percre elaludtam közben. Sajnos ezen a filmen nem segített az idő. Régen nagyon jó film lehetett, aki akkor látta ma is zseniálisnak tartja, én így, hogy most láttam először nem tartozok közéjük sajnos.


Élősködők - Nem szeretem a koreai filmeket, féltem is tőle. Nem azt kaptam amire számítottam, sőt, szinte az ellenkezőjét, de rettentően tetszett. Biztos, hogy 2k19 egyik legjobb filmje. Végig élveztem, talán annyi negatívumot mondanék, hogy a vicces részei picit erőltetettek voltak számomra.

2020. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!