Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy viszonylag régi filmet keresek, igazából nem tudom pontosan megsaccolni, de szerintem olyan 70es évek lehet. Arról szól, hogy van egy gazdag író, aki egy nagy házban lakik, ami televan mindenféle játékokkal. Majdnem biztos, hogy detektív regényeket ír. Meghív magához egy fiatalabb férfit. Ha jól emlékszem más nem is jelenik meg a filmben. A sztori maga nagyon bonyolult, az biztos, hogy az író felesége a fiatal pasival csalja őt. Es az író ráveszi a csávót, hogy csináljon úgy, mintha betört volna, aztán kiderül, hogy az egész azért van, hogy megölje. Valami olyasmit mond neki először, hogy pénzeli, hogy megszökjön az asszonnyal, csak tegyen úgy, mintha ellopná az ékszereket, mert akkor fizet neki a biztosító, aztán meg kiderül, hogy önvedelemnek akarja beállítani a gyilkosságot, aztán meg megsem öli meg, vagy a végén lehet, de közben egy csomó minden van még. Ja, meg azt hiszem a fiatal ürge beöltözik detektívnek egyszer, de ez homályos. Remélem valaki ráismer ennyiből. Előre is köszönöm.

(Az elírásokert elnézést, telefonon vagyok, igyekszem javítani, de lehet akad, amit nem veszek észre.)



2020. jan. 12. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:


Gyilkosság telefonhívásra (Dial M for Murder, 1954).

https://www.youtube.com/watch?v=JWP_hrNHSN4


Vagy az 1981-es verzió:

https://www.youtube.com/watch?v=sTQ97QMrLLM

2020. jan. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az :( De azért köszönöm.
2020. jan. 12. 16:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben apukámnak eszébe jutott a címe: A mesterdetektív. :D
2020. jan. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!