Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok az Oscar jelölések...

Mit szóltok az Oscar jelölésekhez?

Figyelt kérdés
Milyen kategóriában szerepel a jelöltek között a kedvenc filmetek, pozitív/negatív csalódások?

#jelölés #Oscae
2020. jan. 13. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Már elég unalmas, hogy folyton körbeajándékozgatják egymást.
2020. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ez az a rendezvény, amikor Hollywood önmagát díjazza azért, mert annyira elfogadóak és empatikusak?
2020. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Elég gyenge, ugyanaz az 5-6 film van jelölve mindenhol, közben sokkal jobbak is voltak idén amik 0 jelölést kaptak, vagy maximum egy-egy huszadrangú kategóriában egy darab "vigasz" jelölést. Hol van pl. a Bosszúállók vagy a Star Wars a legjobb filmek közül? Hol van a Marvel kapitány és annak a főhősnőjének jelölése? Hol a John Wick úgy egészében? Minek kell ugyanazokat a dögunalom filmeket 20 kategóriában jelölni? Scarlett Johanssont miért a pocsék szerepekre kellett jelölni, közben ott volt Black Widow a Bosszúállókban ami szerepet 10 éve magas szinten hoz? Miért nem jelölték már megint semmire Karen Gillant, a ma élő egyik legjobb színésznőt? Szóval csak a szokásos vicc kategória az egész. Joker bezzeg 11 jelölés, mikor halál unalom az a film. A többiről nem is beszélve.
2020. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme az egésznek, megint egy rakat olyan film amit kb senki sem ismer, mindig ez megy. Mondjuk azzal sem értek egyet hogy pl sw-nek helye lenne ott, de igazábol lényegtelen is, nem ér semmit az egész banzáj.
2020. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Megnéztem kíváncsiságból. Hát volt egy pár jó film tavaly, de egyik sincs közte. Én az animációs filmek közül hiányolom a Frozen 2-t például.
2020. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
A Jokert én se értem, de a John Wick azz miért kéne oscarozni? Nem szól semmiről... Bosszúállók? Az csak egy közönséges vígjáték.
2020. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem most elég színvonalas filmek kaptak jelölést. Már bocsi, de a Bosszúállók, és már lassan a Star Wars is, Scorsese szavával élve, inkább vidámparki szórakozás.
2020. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bosszúállók? Oscarra? Én is nagy rajongója vagyok a Marvel univerzumnak de azért ezek nem az Oscar kategóriába tartoznak..

Egyépként meg a jelölt filmek nem feltétlenül unlmasak, igaz nekem is van olyan amit nem értek, például a Joker

Nekem a film annyira nem jött be Joaquin Phoenix jót alakított de azért annyira nem volt hű de nagy a film hogy 11 jelölést kapjon.. Scarlett Johannsont meg szerethetjük Black Widowként, de a Jojo rabbitben és a Marriage storyban sokkal jobbat alakított.. szóval azért érdemes ránézni pár jelölt filmre :)

2020. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Joker tényleg nem olyan jó, mint ahogy sokan dicsérik, de a Bosszúállók, Star Wars, stb. filmeket így is veri.
2020. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!