Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy 12 éves megnézheti ezeket...

Tedpool kérdése:

Egy 12 éves megnézheti ezeket a filmeket?

Figyelt kérdés
Django elszabadul,Aljas nyolcas,Becstelen brigantik

2020. jan. 15. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Aljas nyolcas nem olyan vészes. Egy western film, amiben a leszámolás véres és kemény. Ez a legenyhébb ezekből.
2020. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

Django előtt nézze meg a 12 év rabszolgaság c filmet.


Django elszabadul egy Amerikát kritizáló darab lett. Szánalmas, hogy a színész nem volt hajlandó kimondani a néger szót. Megjátszott botrányfilm. Kapribogyó vette egyedül komolyan azt a filmet.

2020. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Az Aljas nyolcast nem láttam, de a másik kettőt igen. Felnőttként láttam őket, de mindkettőnél volt, hogy el kellett fordulnom, és volt, hogy megrökönyödtem. Talán azért, mert van valóságalapjuk. Egyébként thrillereken és horrorokon nőttem fel, szóval nem vagyok annyira érzékeny, de azoknak nem sok közül van a valósághoz.

De azok a kegyetlenkedések, amik ebben a két filmben vannak, a valóságban is megtörténtek, ha nem is pont így, de megtörténtek.

2020. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

#12-es nem igazán értem miről beszélsz. Tele van a film vele

https://www.youtube.com/watch?v=v-4NwvUqQr0


Egyébként valóban elég véresek és durva filmek. De inkább azért nem biztos hogy ajánlanám egy 12 évesnek, mert ha történetet, és a mondanivalót is meg akarja érteni, akkor kellően oda kell figyelnie. Nyilván a gyerektől függ mennyire érett ezen a két téren. Szerintem egy mai 12 évest ez a szintű durvaság már nem hatja meg. Minden bizonnyal el tudja különíteni a valóságtól. Ha használ internetet és/vagy játszik erőszakosabb videojátékokkal, akkor biztos látott és hallott is már ennél durvább dolgokat. Ha együtt filmeztek ismerned kell annyira hogy el tudd dönteni, hogy hányadán áll ezeknek a dolgoknak. Ha látta a Kill Bill-t, és valóban tetszett is neki, akkor szerintem megnézheti.

2020. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen (:

Látta a kill Billt. És inkább csak nevetett rajta

Eléggé parodisztikusan ábrázolták

2020. jan. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!