Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik tévképzetekkel járó...

Melyik tévképzetekkel járó mentális betegség hatására gondolja valaki, hogy a Star Wars 8 kevésbé volt rossz mint a Star Wars 9?

Figyelt kérdés
A Star Wars 8 sokkal rosszabb volt mint a Star Wars 9, sőt az új trilógia legrosszabbja nyolcas.

2020. jan. 20. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A személyes vélemény nem betegség. Miért ne lehetne olyan, hogy valakinek nem tetszik? Sokan vannak, akik az egész Star Wars világot utálják, meg hülyeségnek tartják, és az is egy vélemény. Inkább az a korlátolt, aki nem képes elfogadni, hogy más esetleg nem ugyanazt gondolja, mint ő.
2020. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mondok még jobbat: az szenved igazán súlyos mentális betegségben, aki a saját személyes véleményét univerzális tényként kezeli.

Képzeld, nekem a 8. és a 9. is egyformán tetszett, mind a kettő zseniális volt. Nekem ez a véleményem. A tiéd meg más. A többi károgóé meg megint más. De egyikünk véleménye sem tény. Az sem tény hogy a 8. rész volt a legrosszabb, ez a te szubjektív véleményed. És vélhetően vajmi keveseket érdekel.

2020. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Most szívrohamot fogsz kapni, de nekem pedig Jar Jar karaktere tetszett és jókat nevettem rajta. :O

#mentálisanbetegvagyok

2020. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Most komolyan szándékosan hergeled a TLJ pár élő rajongóját? Van elég bajuk így is.
2020. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Én nagyon szeretem a 8-at. A 9 meg meh volt. Nem olyan jó, nem is olyan rossz. Nem diagnosztizáltak eddig semmilyen mentális betegséggel, bár valószínűleg csak azért, mert sose voltam pszichomókusnál, aki diagnosztizálni tudna.
2020. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kórt úgy hívják, hogy szubjektív értékítéleten alapuló egyéni vélemény. Sajnos mindenki fertőzött vele, még te is, és nincs rá valós gyógymód.
2020. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Abban mindenki egyetért, hogy a nyolcadik rész volt az, ami hazavágta az új trilógiát, még a Disney is kétségbeesetten hegesztgetett valamit a nyolcadik rész szemete után csak már késő.


Ezt az egész dudvát igyekszünk majd felejteni, és tanítják majd az így ne csinálj sosem folytatást című forgatókönyvíróknak szóló videókban.


Ezt közben el is kezdték, most néztem egy youtube csatornát, amiben pont folytatásokról volt szó, és hogyan írjunk folytatást, az SW folytatás trilógia volt, a hogyan ne írjunk folytatásra pár hasonló remekkel pl. Függetlenség napja folytatással együtt.


Ha érdekel az okot abban látom még, hogy vannak anithype emberek, akik utálják, amit mindenki szeret és szeretik, amit mindenki utál. Ők megtalálták z ő rút kiskacsájukat a folytatástrilógiában, és minden megmagyaráznak neked, akkor is ha egyértelmű, hogy szar az egész.

2020. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
mindkettő egyformán sz@r de a 9-ben legalább elmaradt az űrtehénfóka csöcsének a megfejése.
2020. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a retroshock videóban mondták:

Mindkető hulladék,csak máshogy.

2020. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!