Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett ez?

Csicsky kérdése:

Melyik film lehetett ez?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen, talán 20-30 éve adták a TV-ben (azt már nem tudom, hogy melyik csatornán). Nem láttam az egész filmet, csak az utolsó 5 percet. Ebben egy katonát üldözött egy helikopter. A katona a behavazott tájon a határ felé menekült. Már elég közel volt a határhoz, amikor ledobta a nála lévő golyószórót és minden erejével azon volt, hogy elérje az országhatárt, amit valami tábla vagy oszlop jelzett (ha jól emlékszem). Ez sikerült is neki és szerencsésen átjutott. A határőr, aki ott teljesített szolgálatot, mindezt csak némán nézte, nem avatkozott be. Hogy melyik országról volt szó, azt nem tudtam megállapítani, de a határőr, aki valamilyen egyenruhát viselt, a sapkáján egy olyasféle jelet viselt, ami a behajtani tilos útjelző táblára emlékeztetett. Az üldöző helikopter közben ott körözött a határ közelében (átjönni nem mert, sem átlőni a határ túloldalára). Az üldözött egy darabig nézte, majd a bosszúvágytól hajtva elindult a határ felé. Átlépte a határt, a golyószóróhoz rohant és mindenáron le akarta lőni a helikoptert, de a helikopter lövésze ügyesebb volt és lelőtte az üldözöttet. Ezzel a filmnek vége volt. Felismeri valaki a filmet?

2020. jan. 22. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte biztos,hogy a Figurák a tájban(Figures in a Landscape, 1970) című film.
2020. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt az!

Szinte nem is reméltem, hogy valaha is sikerül megtudnom ennek a filmnek a címét! Köszi! Ment a zöld kéz!

2020. febr. 2. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!