Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy mese, amiben különböz...

Volt egy mese, amiben különböző meséket dolgoztak fel, valaki ismeri? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt benne 2 nyomozó, az egyik egy férfi volt a másik meg egy nő és egy mesevilágban nyomoztak, azt hiszem 3 része volt a CD-n belül, volt egy ahol a 3 kis malacot dolgozták fel, meg egy, ahol a Csipkerózsikát, meg azt hiszem volt egy, amiben egy tojás ült a falon és az is egyfolytában leesett

Nem hiszem, hogy olyan ismert lenne, de valaki csak ismerni :(



2020. jan. 22. 20:34
 1/6 anonim válasza:

Van egy élő szereplős, nyomozós sorozat, a Grimm, aminek ilyesmi az alapgondolata, de mivel eléggé sötét hangvételű, és én nem szeretem az olyat, én nem néztem. De az nem három rész, hanem 5-6 évados


A másik, ami még hasonló, az Egyszer volt, hol nem volt. Nem azt keresed, abban nem volt ilyen, viszont ha szereted ezt a mese-továbbszövős műfajt, akkor nagyon szeretni fogod.

2020. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amit én keresek az ilyen tipikus Lidl-ben megvehető CD-s cucc volt, szóval max ilyen 2006-2012 közötti lehet


Az Egyszer volt, hol nem voltot meg már ismerem, tényleg jó

2020. jan. 22. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez is csak ajánlás: Tell me a story

Ez is mesét dolgoz fel. De nem ezt keresed.

2020. jan. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jól van ez így? ***** válasza:

M akták – ha tudni akarod az igazat (eredeti cím: Fairy Tale Police Department)

[link]

2020. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 év után látom a választ, de nagyon köszi #4, ezt kerestem :D
2022. máj. 25. 21:13
 6/6 Jól van ez így? ***** válasza:
Nincs mit, amúgy annak idején a slim tokos DVD lemezeket ajándékba adták a Family Frost-os autóknál, ha vettél bizonyos fajta nagy csomag jégkrémet.
2022. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!