Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vaják rajongók! Szerintetek...

Vaják rajongók! Szerintetek jobb lesz a 2. évad?

Figyelt kérdés
Nem olvastam a könyveket. De megnéztem az 1. évadot és többet vártam. Csalódás nekem.
2020. jan. 23. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Egyet értek, reméljük, hogy a második évad jobb lesz :)
2020. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vele bajom, kivéve talán a logikátlan csatajeleneteket.

Szerintem jobb lesz már a második évad.

2020. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a Netflix nem mert nagy büdzsét rááldozni a sorozatra. Ez érezhető is volt néhány jeleneten.

Én sem ájultam el tőlle, de még mindig jobb volt mint a GoT utolsó évada. Szóval kiváncsian várom a következő évadokat. Remélem egy kicsit javul a minőség.

2020. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden legyen jobb, csalódtam.


OK: miben csalódtál, mi nem tetszett? Esetleg konkrétumokat is tudtok írni, vagy csak általánosan vagy elégedetlen mindennel?

2020. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Hú, remélem. Nem olvastam még a könyveket, de a sorozat el is vette a kedvem tőlük.

Nekem igazából a gagyi sablonos klisés karakterekkel volt bajom, a többi dolog tetszik.

2020. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan kidolgozott karaktereket keresel, olvass Tolsztojt és Móricz Zsigmondot, meg Goethét.

Ez fantasy.

2020. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

#6

Érdekes, olvastam már több fantasy-t, amiben a karakterek nem csak klisékupacok voltak.

2020. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
De még mindig csak általánosítasz és nem konkretizálsz. Ezért nem értem, amit írsz. Klisékupac, meg nem klisé kupac.
2020. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

ping-pong!

Konkretizáld az érveidet, mert nincs súlyuk.

Miben tudnak erősödni, mi alapján állítod, hogy nem elég kidolgozott neked sem a Vaják, sem Faust? Mi az, ami neked elég kidolgozott filmen?

2020. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

70%, neked ennyire beletiportam a lelkedbe ezzel, vagy mi? :D

Mit konkretizáljak? Sok fantasy megoldja, hogy ne egy darab sablon legyen egy karakter. Ez egy tök általános állítás, nem értem, mit akarsz ezen konkretizálni. Vagy arra gondolsz, hogy erre példa? Hmm, igazából vannak, amik sablonnal indulnak, de mégis lesz a karakterből valami, ami picit egyedibb annál, amit ebben a sorozatban láthattunk. Pl.: Trónok Harca, Setét Töröny, Tövisek Hercege, Harry Potter, A Talizmán, Lázálom, stb., tulajdonképpen ez az első néhány fantasy ami most eszembe jutott, mindegyikben eredetIBBek a szereplők.

A Vajákban hatalmasat csalódtam, értelemszerűen egy első évadnak még nem kell megváltania a világot, de azért nekem az távol áll a minőségtől, hogy minden karakter leírható 1-1 rövidke mondattal, már most nyilvánvaló hogy ki hogy fog viselkedni, mit fog tenni a későbbiekben. Azért ne legyen már túlzó igény, ha ennél picit többet várok.

2020. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!