Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplók hányadik...

A vámpírnaplók hányadik évadjától lehet nézni a the originals-t /a legacies-t?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A The Originalst a Vámpírnaplók 4. évada körül kb. Mármint a 3. évadban ugye a Mikaelsonék még benne vannak, de a 4. évadban már nem pontosan emlékszem. A lényeg az, hogy azután érdemes elkezdeni, miután a Mikaelsonék eltűntek a Vámpírnaplókból.


A Legaciest pedig... hát... időrend szerint ugye a Legacies a The Originals után van. Viszont a Legaciesben nincs olyan sok összefüggő dolog. Mármint nem akarok spoilerezni, de ugye a Vámpírnaplókból is van a Legaciesben néhány szereplő. Ha utánanézel annak, hogy azok a szereplők kik is pontosan, mi a történetük, akkor szerintem a Legacies kb. magától is nézhető. De ha a Vámpírnaplókat nem is nézed végig, akkor is ajánlom a teljes The Originals, mert az összességében izgalmasabb.

2020. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Legacies-hoz nem tudok hozzászólni, még nem láttam és nem is tervezem megnézni soha, de én az Originalst annak idején úgy kezdtem el nézni, hogy a vámpírnaplókat a harmadik rész után elkaszáltam és nem bántam meg, teljesen érthető volt számomra a sztori.
2020. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Igazából már nem annyira emlékszem, hogy a Vámpírnaplókban mennyire mutatták be az ősi vámpírok eredetét, múltjukat. De azt hiszem viszonylag sok dolgot meg lehetett tudni a Vámpírnaplókból. Most az, hogy ez mennyire fontos... Azért nem árt tisztában lenni azokkal a dolgokkal, amit a Vámpírnaplókban elmondtak, mert ott ugye szó volt magáról a családon belüli kapcsolatokról, stb. Mármint, hogy ugye milyen a viszony a testvérek-szülők között. De igazából ha jó az angolod, akkor a neten simán megtalálsz mindent részletesen leírva.


Szóval ha a Vámpírnaplók magában nem érdekel, akkor kezdj bele a The Originalsba anélkül, de ha mindenképp néznéd a Vámpírnaplókat, akkor szerintem várd meg, amíg letűnnek a Vámpírnaplókból a Mikaelsonék. :)


És az első válaszomból kifelejtettem, hogy ha a Vámpírnaplókat láttad azt hiszem körülbelül a 7. évad közepéig, akkor már az összes szereplőt ismered, akik a Legaciesban benne lesznek. De csak pár szereplőről van szó, szóval ez nem olyan fontos, neten utána lehet nézni.

2020. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönööööm❤❤❤❤❤ imádlak❤
2020. jan. 21. 19:26
 5/5 anonim válasza:
Minden esetre a Legacies-t a TO utàn kéne mert vannak a Legacies-ban olyan dolgok melyek spoiler-ezne a TO-ba
2021. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!