Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarát telefonról miért...

Sorozatbarát telefonról miért nem működik?

Figyelt kérdés
Kifogyhatatlan szexhirdetést dobál fel, ha kinagyítom teljes képernyősre, akkor kikapcsol a felirat és be se lehet kapcsolni. Ha véletlenül hozzáérek a képernyőhöz, akkor újabb hirdetést ad be, ha belepörgetek, elcsúszik a felirat, ha megállítom, akkor is, vagy el sem indul utána többet, ha frissítem, akkor pedig kezdődik a hirdetés elölről. Van, hogy el sem indul a sorozat, csak dobálja a hirdetéseket, ha el is indul, akkor is majdnem fél képernyőn rajt van a reklám, amit szintén nem lehet bezárni, hanem feldob megint egy hirdetést.

2020. jan. 24. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamilyen adblock browsert letölteni az áruházból. Én anno régebben találtam egy jót, amivel a sorozatbarát tökéletesen ment, de sajnos már nem tudom melyik volt az. :/
2020. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen telod van?
2020. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
iPhone
2020. febr. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!