Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Töri érettségihez milyen...

Töri érettségihez milyen filmet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hasznosan szeretném tölteni a időmet, szóval elkezdenék nézni ilyen filmeket, sajnos én szinte még egy darabot sem láttam. Tervbe van a Schindler listája, Hitler utolsó napjai, de kb ennyiben ki is merült. (Remélhetőleg ezeket tudom "hasznosítani" akár egy picit is a töri érettségin) Szóval ilyen filmeket várok, kinek mi a kedvence, amit ajánl?

2020. jan. 26. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1917 egy év, két forradalom
2020. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Bill ès Ted oltári kalandja
2020. jan. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tuntematon sotilas (Az ismeretlen katona, finn, szinkron nincs, csak felirat)

[link]


Talvisota (Téli háború, finn, szinkronnal nem találkoztam, felirat van)

[link]


1944 (észt, szinkron nincs, csak felirat)

[link]


A király választása (norvég, szinkron van, felirat van)

[link]


Generációk háborúja (német, szinkron van, felirat van - a magyar cím meg... az angollal együtt 😀 helyes fordításban Anyáink, apáink lenne)

[link]


Gomolygó viharfelhők (brit, szinkron van, felirat van, normális előzetes nincs)

[link]


A legsötétebb óra (amerikai, szinkron van, felirat van, egyébként ugyanaz pepitában mint az előző)

[link]


Az összeesküvés (brit, 2001, szinkron van, felirat van, normális előzetes nincs)

[link]


A legbátrabb város (magyar)

[link]


Drága Elza! (magyar)

[link]


Szürke senkik (magyar)

[link]


Egyelőre ennyi, van közte klasszikus háborús, illetve a politikai helyzetet is bemutató film.

2020. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Apokalipszis: az első világháború (NatGeo sorozat)


Apokalipszis: a második világháború (NatGeo sorozat)

2020. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a harmadik válaszolónak is a részletes felsorolást 🙏🏼 (persze jöhetnek még ha tud más is írni 😁)
2020. jan. 27. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elit alakulat című sorozat is jó, azt konkrétan az egyik katona visszaemlékezéseiből forgatták. Ugyanez - bár számomra kevésbé volt szórakoztató - A hős alakulat.
2020. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!