Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bátrak Földjének szerintetek...

A Bátrak Földjének szerintetek lesz második, vagy további évada? Vagy még korai ezt megmondani?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy évadosra tervezték, de meglátjuk, hogyan zárul majd.
2020. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ez egy kész történet. Megvan már a vége azt olvastam. Aztán, hogy ez pontosan hány évadot jelent,de valószínű csak egyet. Én sajnálni fogom, ha vége lesz.
2020. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80 rész és ennyi. De nem is kell több, mert egy sorozatban nagyjából max ennyi van, utána nagyon elcsépelté tud válni, ha még több bőrt le akarnak húzni róla. (Lásd: Barátok közt és társai). Ami kb. hasonló számú részből állt, az a Szeress most és az végig nagyon jó volt, nem volt se több se kevesebb. Szerintem ez is ilyen lesz.
2020. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A rendező és/ vagy producer azt hiszem ugyanaz mint a Szeress most és az Oltári csajoknak. Ezek is fix 1 évados,fix epizód számú sotozatok voltak. Esélyes,hogy ez is csak ennyi,80 rész lesz.
2020. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta Kalamár Tamás,hogy az RTl-en múlik,hogy lesz-e folytatás.Van egy petíció,amivel gyűjtjük az aláírásokat folytatásra. [link]
2020. ápr. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!