Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Winx Club előszereplős feldolgozásáról? Várjátok? Szerintetek sikeres lesz?

Figyelt kérdés

A Netflix úgy tűnik nem csak az Avatar: The last airbendert teszi előszereplőssé, de a Winxet is. Szerintetek ezzel akar kísérletezni, ill. ennek a sorozatnak a minősége majd lehet előrejelzés a másik minőségéről?

[link]


Én mindkettőt szerettem gyerekként, ezért érdekel, hogy mit kezdenek velük.



2020. jan. 29. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy ezt mondom én is szerettem egészen a negyedik évadig a winxet de az egész már egy lerágott csont, én utálom amit a sorozattal csináltak, egy ideig nagyon jó volt egyre szebbek lettek az animációk aztán behozták azt a gagyi 3D-t nekem ott omlott össze az egész és szerintem az élő szereplős se lenne jobb
2020. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig lelkes voltam, míg meg nem láttam a castingot.
2020. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Az Avatar: The Last Airbender élő szereplős lesz? Nem tanultak a 2010-es film bukásából? (mondjuk azt nem a Netflix készítette). A Winx club-ot sosem néztem, tudom mi az, de mindig kiütést kaptam tőle. Továbbá tartom magam ahhoz, hogy rajzfilm élő szereplős feldolgozása nem jó ötlet. Mikor vált ez be? Soha.
2020. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Neeeee. Ezt ne. Ez gyalázat! Még úgy is pocsék, ha nem teszem a Winx mellé, de így, hogy a Winxhez köze van... Anno fiatalabb koromban elképzeltem már a Winx élőszereplős verzióját.


Bloom szerepére a Castle-ben játszó Molly Queen-t láttam lelki szemeimmel. Persze, ez akkor volt. Mára idősebb és fel is szedett kilókat, de akkor nagyon ütött volna.


[link]


Amúgy a Winx a negyedik évadig volt jó, addig "szépültek". Aztán az ötödik évadtól kezdve hányadék, és csak egyre rosszabb. A ruhákat mintha a szemetes ihlette, a nem tudom melyik évad animációja, amelyik teljesen más, a fiúk lányoknak, a lányok kislányoknak néznek ki. Csak azért néztem végig, mert már kíváncsi voltam, mivel zárják le, és hátha jobb lesz. Amúgy nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hogy az utolsó évadra már megvannak harminc (30!!!) évesek, és még mindig kölyök szinten vannak. Sky és Bloom nem házasok, ellenben Bloom nővére rövid ideje ismert párjával összeházasodott. A készítők leragadtak a tinilány verzióban.


[link]


17-18 éves koromban elkapott a nosztalgia, és belemelegedtem a keresgélésbe. :'D


Isten bocsássa meg nekem, hogy ennyire zavar, de akkor is, idegesítő, hogy gyerekkorom egyik kedvencét, amiben annyi lehetőség van, elcseszték. És most nem csupán az animációról írok, beszélek, gondolom, amire az alábbi kép ékes példa.


[link]


Az élőszereplős visszatérve: Szerintem nem lesz sikeres. Attól, hogy a csaj kezéből tűz jön, a Winx egyik szépsége a sokszínűség, és az, hogy Bloom a saját, hétköznapi világából a "hétköznapi varázsvilágba" csöppen, ahol a mágia természetes. Ez meg, mintha a Boku No Hero Academy élőszereplős változata lenne, az előzetes alapján. 21. század, mindenki szupererővel. Ez nem Winx.


Na, 2021-re elég is volt a nosztalgia. :'D


19/l

2021. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett.
2021. jan. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz. Néhol brutális
2021. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1

Én is csak addig

Stellának(majdnem Kiarát irtam xd) volt egy normális hangja 4.évadban meg mintha kislány lenne hirtelen,a Trix a legjobb fögonosz is eltunt :(

2021. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 4-es

Teljesen egyetértek

Megláttam az előzetest (még decemberben), szegény családom hetekig azt hallgatta, ahogy szidom.

Akkortájt találtam meg a 8.évadot is, még mindig nem vagyok benne biztos, hogy megnézzem-e, mi az a grafika??


Az élőszereplős feldolgozást látva, nagyon sok sebből vérzik, ezeket túl sokáig tartana felsorolni. Lesz második évada, és bár nem az a Winx, amire emlékszünk, szerintem ha odafigyelnek a (az eredetivel összehasonlító) kritikákra, akkor lehet benne potenciál, nem sok esélyt látok rá és nagyon sok alap tényt is kevernek benne, de ha azt nézzük, hogy direkt 16 év körülieknek készült, akkor megértem pár döntésüket.

Még mindig nem tetszik a reboot, De lehet belőle sokkal jobbat kihozni, ha van annyi eszük, hogy odafigyelnek a reakciókra.

2021. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!