Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Űrdongó film első jeleneteiben...

Ágnes0121 kérdése:

Űrdongó film első jeleneteiben hogy lehet Ürdongó Camaro?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megnéztem újra, már az első jelentekben is a transformersben látott színekben vannak transformereink a Cybertonon/ért folyó harcban. Kérdés: ha akkor még nem jártak ilyen formában a Földön ( mert hogy elvileg ez időben elötte van)akkor hogy lehet Űrdongó ott Camaro, utána meg egy bogár mikor a csaj megtalálja?

2020. febr. 1. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Csak a film végén lett Camaro.
2020. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a képre gondolsz: [link] ez a Transformers-ből van (ahol alapból Camaro volt. Mellétettek egy Bogarat.
2020. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom a címbéli és a leíró kérdésem zavaró lett. Szóval: Az Űrdongó című film első jelenete játszódik Cybertronon, ahol Űrdongó (akkor még B122) már Camaro formájában jelenik meg a képernyőn. Utána jön csak a Földre és találkozik Charlie-val.
2020. febr. 2. 17:11
 4/10 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam megállítani és lefotózni, de sztem az tisztán látszik hogy hol tart a film, meg az is hogy az egy sárga autó ami nem bogár.

[link]

2020. febr. 2. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen nem Bogár, de szerintem nem is Camaro, hanem egy kitalált Cybertroni kocsi.
2020. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egy cybertroni jármű :)
2020. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem értem, hogy miért van földi kocsi kinézetük, amikor még nem voltak a Földön? Nem "csupasz" robotoknak kellene lenniük?
2020. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

#7

J

Hát ja ezt elba@szták

2020. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. nem alapból olyanok mint az űrdongóban, a képregényekbe olyanok voltak. Szerintem ez az űrdongó film sokkal jobban átagyja a képregényeset mint a többi film. Mondjuk azokkal sincs bajom.
2020. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem "csupasz" robotoknak kellene lenniük?"

Nem, mert a saját bolygólyukon is átváltoznak valamivé, legyen az jármű vagy valamilyen műszer, fegyver. A "csupasz" robot alakot, hivatalos nevén protoformot inkább csak bolygóközti utazáskor használják, vagy még mielőtt bármilyen egyéb alakot felvettek volna.

A Földre jövetelük előtt kitalált idegen járművekké alakulnak, de így is valamennyire "földies" kinézetük van, ismerős jármű alkatrészek láthatók a testükön azért, hogy a nézők felismerjék őket. Optimusznak például az űrben is kamionszerű mellkasa van, mert ez az egyik leghíresebb ismertetőjegye.

2020. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!