Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sorozatbarat oldalon lehet...

A sorozatbarat oldalon lehet használni hirdetés blokkolót vagy kitiltanak miatta?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is használok, és még nem tiltottak ki
2020. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régóta használod?
2020. febr. 5. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába használod, a filmeket nem engedi többségében nézni. Sajnos ki kell kapcsolnod ilyenkor.
2020. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég régóta használom. Ami sorozatokat nem tudtam megnézni az sem a reklámblokkoló miatt volt, hanem azért mert már le volt törölve a megosztóról. Szóval nekem nem okozott gondot a használata.
2020. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3-as hozzaszolo irta. Az utobbi idoben nekem sem engedi, ha filmet szeretnek nezni ki kell kapcsolnom.

(Eloszor arra gondoltam, hogy csak kulfoldrol nezve nem engedi, de Magyarorszagon sem)

2020. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hello ha valaki tud akkor küldene egy meghívót előre is köszönöm
2020. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Küldene valaki nekem is meghívót? Csak ott lehet megtekinteni az egyik sorozatomat, amiről lemaradtam és nem is lesz a közeljövőben ismétlése. És már egyébként is nagyon régóta szeretnék végre tag lenni. Igazán hálás lennék érte.
2020. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj a Facebookjukra, en is igy kaptam
2020. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Az utóbbinak: igen, már írtam
2020. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!