Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MelYik életed legrosszabb...

MelYik életed legrosszabb filmje, sorozata?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Nagyon sok szar filmet láttam, de talán a legrosszabb az új Amytiville horror film volt, meg ezek az új horror filmek. A legrosszabb sorozat a The Mist, legrosszabb befejezés a Trónok Harca befejezése.
2020. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne kapkodd el a választ, gondold át újra!!
2020. febr. 5. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Végső állomás-filmek - na azok aztán kegyetlenek, fatálisan véres horrorfilmek, fel nem bírom fogni, hogyan születhetett meg ilyesmi bárki fejében is!
2020. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A zombi Jézus....
2020. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Game of thrones, True blood: ezek szerintem a legrosszabbak, miattuk nem merek belekezdeni semmibe már


legrosszabb film, amit végig kellett szenvednem a Halálos iramban volt, annyira nem érdekelt, hogy majdnem elaludtam

2020. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Film: bármelyik kézikamerás horrorfilm, volt szerencsém többhöz is, jól jelzi az értéküket és a szórakoztató színvonalukat, hogy még a címüket sem jegyeztem meg, legtöbbet 10 perc után kikapcsoltam.

Sorozat: Trónok harca, illetve bármelyik török/brazil/mexikói förtelem.

2020. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Emberek. Ti nem láttatok még pocsék filmeket. :D Halálos iramban meg Trónok harca? Ez inkább ilyen "csak azért is azt írom". De ezeknél ezerszer rosszabb alkotások is vannak.


A sziget neve túlélés

Gyilkos pókok


Ezekhez hasonló rengeteg van. De ezt a kettőt kivételesen végig is néztem.

2020. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

""csak azért is azt írom". De ezeknél ezerszer rosszabb alkotások is vannak."


Nem, azért írom, mert ezeket tartom rossz filmnek ill. sorozatnak. Te miért írod? Csak azért is? Nem bírod elviselni? Én sem azokat, amiket írtam.

Eleve hogyan lehet olyan filmhez hasonlítani, ami magáról is tudja, hogy gagyi?

Illetve melyik a rosszabb: ami tudja magáról, hogy gagyi és már olyan rossz, hogy jó vagy az olyan, ami teljesen komolyan van véve, jó lehetne, mert minden lehetősége adott hozzá, de a dilletáns készítői szétk*rják, annyira egoisták?

Szerintem az utóbbi marad a rosszabb.


A Halálos iramnban szimplán csak unalmas nekem, mert ha van műfaj, ami nem érdekel, akkor az az autózás (vagy más sportfilmek), akkor sem ha valami akciófilmmel van egybeturmixolva.


A Trónok harca pedig csak azért, mert jobb cgi-t használ van annyira gagyi, mint a Túlélősziget. Kb. mintha annak a filmnek az íróit kérték volna fel a 7. és 8. évad megírására.

2020. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Akkor a kérdést nem értetted. Életed legrosszabb filmje. :) Nem beléd kötni akartam amúgy, nem kell egyből támadni, az előző válaszomban is viccesen próbáltam csak megjegyezni.


Értem, hogy mi a problémád a Halálos iramban filmekkel, de ettől függetlenül még te is tudod jól, hogy klasszisokkal jobb, mint pl, amiket Dancsó Peti kifiguráz, csak azokat nem láttam, ezért nem azokat írtam.

De most eszembe jutott, hogy a Jurassic várost is láttam. Az is borzalmas. Nem lehet összehasonlítani a Halálos iramban szériával, ahol minden jobb.

A látvány, az operatőri munka, a hang, minden... Még a színészi játék is. Nyilván lehet utálni, mondom, meg is értem, de szerintem te is láttál már rosszabbat annál, csak legfeljebb erre jobban haragszol, mert jobb is lehetne.

2020. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2020. febr. 7. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!