Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film cime? Nagyon regen...

Mi a film cime? Nagyon regen lattam, felismeri ennyi infoval valaki esetleg?

Figyelt kérdés

Egy regebbi film, nem egy mostani, 21.szazadi, maga a tortenet nem modern,mai.

Egy csaladi osszejovetel van, vacsora talan, ahol egy fiatal no es a ferje (vagy talan meg nem a ferje) is ott van, meg a szulok. A fiatal no kicsit sok bort ivott, es elvonult, es igazabol almodta az egeszet. Hogy valamilyen munkataborban vannak (azt hiszem), mindenki meztelenre van vetkoztetve, es kulon van a ferfi es a no. Nem ismerik egymast azt hiszem az alomban, de lehet, hogy igen, ezt nem tudom, es ugy lesz vege, vagy az a vegen van, hogy a no anyja keltegeti, hogy kicsit elaludt es sok volt a bor.

De ezek nagyon regi emlekek, viszont a sztori ez, itt-ott hibaval.

Esetleg valaki? Nagyon meg szeretnem nezni.

Nem merem azt irni, hogy ez holokausztos tortenet es ok zsidok, de nem zarom ki ezt sem.



2020. febr. 8. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ördög számtana (The Devil's Arithmetic, 1999).

[link]


Google: movie|film+family+dinner+dream+"concentration camp"

2020. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar latom, hogy a leiras nem volt a legpontosabb, de koszonom szepen, erre gondoltam!!:))
2020. febr. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!