Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Elég rég volt de amire emlékszek belőle: Egy család utazik egy talán sivatagos környéken amikor is elütnek valmit, egy lényt amit vagy nem mutat a kamera vagy csak nem emlékszem, tovább haladnak és betérnek egy kajáldába és kezdenek kérddezősködni (nem emlékszem miről), de senki nem tud semmit meg olyan furcsák az emberek. Egy másik jelenet ami még dereng épphogy ,ott vannak egy lyukban ,több alagút is van ahol talán a szörny fészkel. Ezután azthiszem elkapják őket vagy a szörny vagy mások és agymosáson esnek át és ott abban a kisvárosban fognak élni és azt hiszem nem emlékeznek semmire, olyan furcsák lesznek mint korábban mások akikkel beszéltek. Tudom nem sok és ez is zavaros, de hátha valakinek beugrik. Hasonlókkal már jártam itt sikerrel hátha most is így lesz és valaki tudni fogja.

2020. febr. 10. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Láttam egy ilyesmit, ezért nem biztos, de egy nagyon erős tipp:

A szellemváros rejtélye (Disappearance, 2002) ?

2020. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán ez az de valahogy nem igazán stimmel, bár tényleg kevésre emlékszem mivel rég volt és lehet egykét emlék vátozott afejemben az évek alatt. Köszönöm a választ.
2020. febr. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!