Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik sorozat a...

Szerintetek melyik sorozat a jobb? Dragonball vagy Naruto?

Figyelt kérdés

írjatok indokot is, de megkérek mindenkit, hogy ne szarozza, meg ne fikázza le egyik sorozatot se, csak írja le, hogy melyik, és hogy miért jobb.


köszönöm


2010. júl. 23. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban nagyon szerettem a Dragon Ballt, amikor az RTL klub levette a műsoráról hiányomban kártyákat gyűjtöttem. Nekem tetszett, a püfölős animékben mindig láttam ötletet. (A DB együtt ment a Sailor Moonnal annak idején, és a lány osztálytársaim mind azt favorizálta, én voltam csak az örök kivétel, akinek nem a Hold Tündér jelentette az álmokat, hanem Songoku. :D

Mostanában bár lenne lehetőségem nézni a rajzok már nem igazán tetszenek, így hanyagolom. Viszont vicces volt, és kellően izgalmas.

Nem tudom mennyi filler volt benne, de a Narutoban rengeteg van, és élvezhetetlenné teszi a sorozatot. A 220 résznyi alap Narutoban vagy 80-90 rész egymás utáni filler van, bár önmagukban megállják a helyüket, gagyik a történethez képest. Viszont az alap nekem tetszik. Nekem kifejezetten hiányzik, hogy nincs annyi verekedés benne, mint amennyit igényelnék.XD De érzelmeskednek itt-ott, ami jó pont.

Mindkettő nagyon hosszú sorozat, a Naruto még megy is. Bele akarsz valamelyikbe kezdeni?

2010. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igazság szerint a dragonball minden részét láttam, a Naruto-t pedig most kezdtem el nézni, és azért tettem fel a kérdést, hogy nagy átlagban kinek melyik sorozat tetszik jobban, és hogy miért. Köszönöm a válaszod! :D
2010. júl. 23. 15:02
 3/15 anonim válasza:
68%
Kiskoromban én is néztem Dragon Ballt de nem nyerte el a tetszésem. Valahogy a Naruto jobban megfogott!:) Most Shippundenbe nézem! Eszméletlen jó mese!:)
2010. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Ezt kérdezni kell ? DRAGON BALL!!!!!!!! :-)


persze kinek a pap kinek a papné lánya másvalakinek meg a papné lányának a barátnője ja-ja

2010. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem a kedvencem, de akkor már inkább a Naruto.
2010. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű, hogy a Dragon Ball...soha nem fognak ennél jobb animét csinálni!
2010. júl. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
A Naruto szerintem jobb mint a DB , mert Naruto erosebb mint Goku ...De meg lenne mit irnom mind1 Naruto jo es kesz.
2012. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én elhiszem ha valaki nagy fan, de azért az erőviszonyokkal legyünk tisztában:) Naruto meg se közelíti Goku-t, de nem is ezen múlik h melyik anime jobb
2012. júl. 18. 14:04
 9/15 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
de te csak a sima Narutot nezed ott meg nem kozeliti meg de a Naruto shippuudenben mar rohadt eros lesz.
2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a Shippudenben ott tartok ahol az anime is, és biztosíthatlak, hogy Goku erejét meg sem közelíti :) de nem is ez a lényeg
2012. szept. 19. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!