Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik sorozat a...

Szerintetek melyik sorozat a jobb? Dragonball vagy Naruto?

Figyelt kérdés

írjatok indokot is, de megkérek mindenkit, hogy ne szarozza, meg ne fikázza le egyik sorozatot se, csak írja le, hogy melyik, és hogy miért jobb.


köszönöm


2010. júl. 23. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 3. kommenetlo Naruto NEM MESE!!!HANEM ANIME

Kedves kerdezo nekem Naruto sokkal jobban tetszik

2013. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Songoku és társai egyértelműen!!
2013. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves egybegyûltek! :) a Naruto és a DB erõviszonyai nagyban eltérnek. Goku simán verné Naruto legeslegerõsebb formáját is de nem ez a lényeg! Mindkettõ nagyon jó anime, nálam osztoznak az 1. helyen. A DB látványos harcai, a különféle hang- és fényeffektek és még sokminden más tette a legjobb animévé a világon. A Naruto (shippuuden) jelenleg is tart, itt is szintén látványosak a harcok, több lényeges pontja is van egyszerre a történetnek (itt gondolok Killer Bee és Sasuke harcára, aki Naruto legjobb barátjából az ellenségévé vált, míg Bee a barátjává és az edzõtársává aki szintén jinchuuriki. vagy a nagy nindzsa háborúra, ahol a korábban legyõzött ellenfelek és barátok visszatérnek a halálból ellenségként.), érdekes harcok vannak benne és sokminden köti a valósághoz mind2 animét. Egyszó mint 100: Egyformán jó mind2 anime érdemes nézni ezeket.
2013. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindkettő a maga módján jó.Azt tény,hogy a sima Naruto a DB felturbózott jobban megtervezett változata.(Azért mert az alkotó is ezen nőt fel és nagyon szerette, gondolom innen merített.)


Ezen most senki ne háborodjon fel !


A Naruto szerintem azért 1 fokkal jobb mint a DB.


Csak így mellékesen megjegyezném,hogy SonGoku nem tulajdonított olyan nagy érzelmeket a családja felé simán elhagyja őket az anime legvégén, el sem köszön tőlük,meg kicsit debil és túl sokat huzzák a feszültséget.

A Naruto meg ennek az ellenkezője,bár ott is van némi erőltetettség.


Remélem kérdező már a shipuddenél tartasz és élvezed :)

2014. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom. A dragonball szerintem elèg unalmas fõleg hogy mindenki csak "lèzert lõ" különbözõ szìnben. A Narutonàl nincs jobb anime az is biztos. Egy: Mindenkinek meg van a sajàt egyedi kèpessège ( szem technikàk, nara klàn, gaara homokja stb.) Kettõ: A törtènet vàltozò nem monoton. A harcokat eszmèletlenül jòl megcsinàltàk :) Ès Hàrom: Nagyon komolyan megcsinàltàk a karekterek egymàshoz füzõdõ kapcsolatàt. Èn csak ajànlani tudom mindenkinek aki szereti az animèt ès mèg nem làtta a narutòt. Èn màr vagy hàromszor kezdtem ùjra az elejètõl anyiraaaaaaaa jòòó :) :)
2014. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!