Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok olyan sorozatokat...

Írnátok olyan sorozatokat amik sportolók életéről vagy a sportolásról szólnak?

Figyelt kérdés
Olyasmi sorozatokra gondolok mint a Jeges élet, Kegyetlen tánc, ezek nagyon tetszettek. Ami egy fiktív vagy valós sportoló magánéletéről és mindennapi megpróbáltatásairól szól és nem dokumentum sorozat.

2020. febr. 17. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Mért pont sorozatot? Mert ma divat a 10 évesek között sorozatot nézni? Vagy miért?

Remek filmek vannak sport témában, pl (bocs, nem nézek magyarul filmeket, ezért csak az angol címeket tudom):

The natural


Senna - ami pl az utóbbi évek egyik legjobb sportfilmje.


Breaking away - kiváló film bringásokról


American Flyers - szintén bringásokról szóló film


When We Were Kings - ugye nem kell bemutatnom ezt a mesterművet!


Aztán ugye a klasszikusok, mint Raging Bull, Rocky, Chairots of Fire, Fields of Dreams, Jerry Maguire,


Kicsit lazább, de nagyon jó az Run, Fatboy Run, Slap Shot, Eddie the Eagle, Mistery Alaska,

2020. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Nem tudom mi mostanában a divat a tíz évesek körében én harmincas vagyok. Az általad felsorolt filmek nagy részét már láttam, pont ezért írtam hogy most sorozat ötleteket várok.
2020. febr. 17. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Tsubasa kapitány

Mila a szupersztár

Kaleido Star (ez ilyen artistás, sokat edzenek)

2020. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!