Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a (horror v thriller...

Melyik az a (horror v thriller) film, amelyben az embereknek, valaki (k) álmukban megvágják az ujjbegyüket és a vérrel valami átjárót nyitnak meg?

Figyelt kérdés
Ennyire emlékszek a filmből, meg arra, hogy valami várszerű helyen játszódik és olyasmi kosztümökben kb mint a Harry Potter filmek ruházata (ez a ruhás dolog nem biztos, csak így rémlik)

2020. febr. 22. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. mikori film?

Hova vezet az átjáró?

Hogyhogy nem kelnek fel az emberek, amikor megvágják az ujjukat?

Bármi egyéb részlet, amire emlékszel?

Egy egyedibb mondat a filmből, amire esetleg emlékszel?

2020. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami varázslat v nem is tudom mi hatására nem ébrednek fel. Egyébként talán valahova el is kísérik talán őket ilyenkor, mintha alvajárókká válnának, de erre tényleg nem emlékszek, csak ilyen emlékfoszlányaim vannak, mert kb 20 évvel ez előtt láttam amikor még bőven általános iskolás voltam. Talán egy tükörhöz vezetik őket és ott érintik a vért a tükörhöz, nem biztos. (és nem is láttam végig a filmet anno)
2020. márc. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!