Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jay és Néma Bob filmek időrendje?

Jay és Néma Bob filmek időrendje?

Figyelt kérdés

Már többször hallottam erről az ikonikus párosról és úgy döntöttem megnézem miről is van szó.

Na és engem a filmekjeik időrendje kéne, mert ahogy rákerestem ilyeneket írt ki, hogy:'Shop-stop', 'Shop-show', 'Képtelen képregény' és egyebek.

Szóval mely filmekben szerepelnek és milyen sorrendben nézzem?



2020. febr. 23. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiadás sorrendjében érdemes nézni filmeket. De amúgy tök mindegy, a Jay és Néma Bob filmekben nem fontos a kontinuitás.
2020. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy készültek, az jó sorrend.

Amúgy számít valamennyit ez is. Bár nem összefüggő történetet mesélnek el, de a későbbi filmek sok kikacsintást tartalmaznak, amiket nem fogsz érteni, ha nem láttad a korábbi filmet. Pl a Shop Stop 2-ben csak értetlenül fogsz nézni, mikor kiderül, hogy Jay és Bob jókora vagyonnal rendelkeznek (ami a Jay és Néma Bob visszavágban kerül kifejtésre), de mégis lopják a napot és narkót árulnak a hamburgerező mellett.

2020. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 25. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!