Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmek amitől nagyobb önbizalm...

Onyx123 kérdése:

Filmek amitől nagyobb önbizalmatok lett, megváltoztatok lelkileg?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiúk a klubból című meleg sorozat. Abból is a főszereplő,Brian. Valahogy nekem az ő stílusa adott önbizalmat és tett lazábbá. 31/n, hetero :)
2020. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem film, hanem a munkahelyi csapathangulat váltotta ki! Lelkileg nem változtam, ugyanolyan kedves vagyok alapból mindenkivel, mint előtte, de nagyobb önbizalmam lett! Ne feltétlenül csak filmekre próbálj támaszkodni, hanem valamelyest a környezetedre is, a társaságra, akik körülvesznek!

32/F szintén hetero, bár ez nem mond semmit az ügyben! :D

2020. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azért fűztem hozzá,mert meleg sorozatot írtam. :D
2020. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, de akkor is! 😀 😉
2020. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Twin peaks
2020. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok és nem is vágyok meleg lenni csak olyan filmekre gondolok miután belekezdetek olyan dolgokba melyeket előtte szégyeltetek vagy áhh ugyse vagyok rá képes,engem legjobban a project X film hozott lázbahogy rendezzek bulikat,társaságba legyek stb...de önbizalmam továbbra sincs,főként a nők iránt 17/F
2020. febr. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!