Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet ami...

Martinakardos kérdése:

Tudtok olyan filmet ami annyira nyálas, csöpögős vagy csak szimplán gagyi, hogy büntetés lenne végig nézni?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan filmet, sőt a filmet, amit igazán nagy szenvedés végig nézni. Egy elvesztett fogadás miatt keresek filmet a pasimnak😅

2020. febr. 26. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Kicsinyítés.

Életem legrosszabb filmje, vontatott, unalmas, a sztori sem tetszett, pedig az elején még érdekelt volna:/

2020. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Magyar filmek 90% túlzásnak tartom. Esetleg annak a 90%a, amit ismeresz :)


Ráadásul a magyar filmekbő igény van az igénytelen filmekre. Valahogy érdekes módon sokakat vonz a Zimmer Feri és társai. Ugyan úgy ha az adott személy szereti ezeket, akkor a Tropic Thunder és a Másnaposok, meg The End of the World is tetszeni fog neki, pedig szándékosan trash filmek.

Ezek iszonyatosan untatnak engem és inkább számolom meg a kézfejemen és alkaromon kinövő szőrszálak számát, mint ilyeneket nézzek.


A másik oldal, aki egy Simon Mágus-t nem tud végig nézni, mert nincs benne sem lövöldözés sem robbanás és csak négy, fel-nem-fújt cici van benne, aminek fontos szerepe van a filmben, de nem úgy, ahogy azt egy kapitalista gondolodású várná. Ellenben van benne egy dráma, egy élet út, egy verseny, egy határokat nem ismerő szerelem. És ha a rendezői változatot megtalálod, akkor abból nem vágták ki a mélypontot sem, ami hiányzik a DVD változatból :(

És van, aki végig unja. Pedig itt több hozzászóló is jelezte már, hogy egyik kedvenc filmje.


Ezért az adott személy ismerete nélkül nehéz megmondani, hogy neki mi fog tetszeni, illetve mi az, ami lecsapja a biztosítékot.



Tudok egy filmet, amit csak annak mutass meg, akit nagyon utálsz. És ez a Movie 43.

2020. febr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kilences terv a világűrből-kíváncsiságból megnéztem a Minden Idők Legrosszabb Filmjét, mert annak titulálták.

Jókat kacagtam rajta, mert valóban abszolút amatőrnek tűnik és emiatt gagyi az egész. A színészek játéka, a sztori, a trükkök...És a magyar szinkron / ők is amatőrök, nem színészek olvassák fel! /csak még inkább "dob" rajta: igaz, itt most negatív értelemben. De nem is baj, mert tökéletesen passzol a film miliőjéhez.

Nézesd meg a pároddal, de szerintem Te se hagyd ki.

Ja, és ha már sci-fi és ócska, akkor említeném a Támad a Mars!-ot. Hiába a klassz színészi felhozatal, borzalmas egy alkotás...

2020. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen! Elfelejtettem, hogy magyar szinkronnal kötelező.

Egy profi szinkron studio csinálta a szinkront. De vissza akarták adni a hangulatát a filmnek. Ezért kizárólag olyanokkal szinkronizáltak, akik sosem csináltak még ilyet és ez nagyot dob a filmen. :)

2020. febr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszett a 9es terv, van egy film, ami erről a "szuper produkcióról" készült. Az a címe, hogy Ed Wood. Ez közönség film, de kizárólag a 9es terv után érdemes megnézni, mert sok benne a spoiler.
2020. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Arról volt szó, hogy büntetés lesz a film és romantikus, nem hogy rajongókat szolgál ki :)


Szubjektív, de ezekkel kínozni lehet engem:

Bridget Jones's Diary (2001)

Be Cool (2005)

Grease (1978)

Homegrown Christmas (2018 TV Movie)

You Again (2010)

Cake (I) (2005)

The House Bunny (2008)

Confessions of a Shopaholic (2009)

One for the Money (2012)

Twilight (2008)

Lost in Translation (2003)

Bride Wars (2009)

2020. febr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15-ös Válaszoló: oké, megnézem az Ed Wood-os filmet is.:-)
2020. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A Grease gyerekkoromban tetszett, aranyos benne Travolta és Olivia is, jópofa a zene, de felnőtt fejjel már, hááát...

Nagyon túljátszott, jócskán huszonéves felnőttek játszanak tiniket, csöpögős a sztori is. De hát, végül is, ez filmmusical, tiniknek.

Summer Nights, jupáppá, jupáppá, hejj....

2020. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Álom.net
2020. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!