Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akit érdekel a dolog, ti is...

Simon Petrikov kérdése:

Akit érdekel a dolog, ti is remélitek, hogy a Godzilla vs Kong az Amerika Kapitány: Polgárháborúból fog elemeket átvenni a Batman vs Superman helyett?

Figyelt kérdés
A Polgárháború egyértelműen jobb volt mint a Batman vs Superman, például azért, mert annak ellenére, hogy volt egy harmadik fél aki ellenség volt, mégis volt egy nagy harc Amerika kapitány és Vasember között a film végén.

2020. febr. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert benne van a vs a címében még egyikre se kell hasonlítania.
2020. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Igaz, de szerintem sokkal inkább olyasmi helyzet legyen a végén szerintem, mint a Polgárháborúban, mint amilyen a Batman vs Superman-ben volt, hogyha akarnak valahonnan elemeket átemelni. Vagy nem is, ha emelnének át helyzeteket, akkor a kettő közül szerintem csak a Polgárháborúból kellene.
2020. febr. 27. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Miért kéne hasonlítson vagy átvegyen elemeket bármelyik filmből is?
2020. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyikből se lehet átemelni. Godzilla nem úgy van felépítve, mint karakter, mint Vasember, Kong nem úgy mint Amerika kapitány. Az egész polgárháború az ő barátságuk összetöréséről, árulásokról, titkolózásokról szól. Godzillának és Kongnak semmilyen előzetes kapcsolata nincs. Egyik karakterhez se kötődik a közönség különösebben érzelmileg (talán Godzillához egy kicsit? Kiiicsit?)

Akárhogy is nézzük, ha valahogy egy elcseszett füves éjszaka után az írók úgy döntenek, hogy egy óriásszörny vs óriásszörny filmet ugyan úgy kell megírni, mint egy cuki kis szuperhős filmet emberi karakterekkel, akkor tényleg max. a Batman vs. Supermanből tudnak. A szörnyek mögött nincs nagyobb, felépített történet. Kongnak egy filmje volt, Godzillának kettő. Soha nem találkoztak. Magában a világban nincs nagyobb konfliktus, mint a Sokoviai incidens és a titánokra rá se lehet fogni, hogy ellenünk fordulnak, mint a szuperhősökre, mert mint ahogy a Godzilla II végén láthattuk az emberiség majdnem összes problémáját megoldják. De még a grandiózus oldalválasztás is lehetetlen, mert nincs elég karakter, akiket ismerünk és érdekelne minket, melyik oldalra állnak.

2020. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4:

Nem olyan biztos az szerintem. Ezt a kérdést a quorán if feltettem, és ott kaptam egy ilyen választ:


"Hmm, let’s see how that could be played…

GvK=CACW

_ Two teams of Titans, one following Godzilla and the other Kong. They fight to help their own leader to gain power;

_The protagonists at the end would fight against another enemy (AKA Mecha-Godzilla) together;

_The result is that now the Titans are divided in two groups permanently (for now ;-))

It’s an interesting premise, and the fact that at the end of the movie Godzilla and Kong are still rivals- just as rivals are now the other Titans-leaves Legendary open for more films, where we see the situation slowly getting better and better. Unfortunately the fact we don’t know enough about the other monsters to care about them, will make the entire movie less “dramatic” than CACW (although the canonicity of ancient rivalries between some of the Titans wouldn’t make this less far fetched)."

2020. febr. 28. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És ő is azt mondta, hogy a Polgárháború érzelmi töltete (amire mondhatjuk hogy az egész filmet jobbá tette) nem lenne meg, mivel semmit nem tudunk a titánokról, kit érdekel melyik oldalt választják? Lenne egy konfliktusunk, amiben nem érdekelne minket a résztvevők 90%-ának a sorsa.

Az írók jobban tennék ha egyikből se vennének át nagyobb elemeket, mert a szörnyfilm műfajban nem lehet ugyan úgy megoldani bizonyos dolgokat, mint a szuperhős filmeknél.

2020. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ugyan miért pártolnának át Konghoz a titánok, amikor Godzilla a királyuk? Elég kevés szabad akaratuk van, ahogy a Godzilla 2-ben is láthattuk. Egyik percben lerombolják az emberiséget, a király füttyent, jó akkor most cukik leszünk.
2020. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"...(although the canonicity of ancient rivalries between some of the Titans wouldn’t make this less far fetched)."
2020. febr. 28. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!