Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Geri6666 nevű felhasználó kérdése:

A 2007es legenda vagyoknak van valami köze a dcs képregényfilmehez mert most nézem és van benne egy plakát amin a batman vs superman logo van ami ugye kb 10 évvel utánna jött ki. valaki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, legenda .batman, Superman

dec. 2. 23:43  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom milyen az a plakát benne, nem emlékszem arra a jelenetre, de Batman és Superman képregényhősök. Attól, hogy van egy film Batman vs. Superman címmel, már jóval előbb lehetett hasonló a képregényben is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont dec. 3. 01:01 Privát üzenet
Most őszintén, ugyanúgy néz ki a film logója és a filmben látható logó?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont dec. 3. 01:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=1tGXEATdxIc

# 3/8Időpont dec. 3. 01:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hááát igen nagyon hajaz rá srácok csak szinben tér el :D

# 4/8Időpont dec. 3. 01:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen nagyon hajaz rá srácok csak szinben tér el .a legenda vagyok is D c s lenne akkor ?

# 5/8Időpont dec. 3. 01:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

utánna olvastam egy angol oldalon egy 2003 as képregény megjelenése után került bele a filmbe kb enyit tudtam kibogarászni :D

# 6/8Időpont dec. 3. 01:24 Privát üzenet
A BvS előbb képregény volt (mint mindig) gondolom valaki a díszletesek közül DC fan. Ettől még a Legenda vagyok nem DC, akkor az elején látnád a DC logót, plusz ez egy plakát, tehát a BvS a film fiktív világában is fikció.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont dec. 3. 07:52 Privát üzenet

Az easter egg eredete sokkal egyszerűbb. A 2005-ös Batman Kezdődik, és a 2006-os Superman visszatér ugyancsak Warner film, mint a Legenda vagyok. Tervben volt, hogy összemossák a két univerzumot, de Nolan nem szeretett volna szupererőkkel bíró hősöket a saját Batman univerzumába, így végül nem lett belőle semmi.

Ironikus, de ha már ott elkezdődik a DC filmes univerzum építése, akkor talán sokkal jobb, minőségibb, és jövedelmezőbb lett volna, mint a később építkezni kezdő MCU.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont dec. 3. 08:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kik azok a fiatalabb színészek, akik a "nagy öreg" akciósztárok (Stallone, Schwarzenegger, Willis, Seagal, Lundgren, Van Damme stb. ) nyomdokaiba léphetnek?
2Pac tényleg szerepelt filmekben, sorozatokban? Ha igen, melyekben és milyen karaktereket alakított?
Miért nem készítenek manapság olyan jó akciófilmeket mint a 90-esévekben?
Van Az öt legenda c. mesefilmnek folytatása?
Az elmúlt évtized (2010-2019) filmjei közül melyek azok, amelyek 30-40-50 lv múlva olyan kultstátusznak örvendhetnek majd, mint pl. a Keresztapa, a Ben-Hur, a Ragyogás stb?
Melyik Clint Eastwood filmből van ez a meme?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!