Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 2007es legenda vagyoknak...

A 2007es legenda vagyoknak van valami köze a dcs képregényfilmehez mert most nézem és van benne egy plakát amin a batman vs superman logo van ami ugye kb 10 évvel utánna jött ki. valaki?

Figyelt kérdés

#film #Superman #legenda .batman
2019. dec. 2. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a plakát benne, nem emlékszem arra a jelenetre, de Batman és Superman képregényhősök. Attól, hogy van egy film Batman vs. Superman címmel, már jóval előbb lehetett hasonló a képregényben is.
2019. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ugyanúgy néz ki a film logója és a filmben látható logó?
2019. dec. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 3. 01:12
 4/9 A kérdező kommentje:
hááát igen nagyon hajaz rá srácok csak szinben tér el :D
2019. dec. 3. 01:15
 5/9 A kérdező kommentje:
igen nagyon hajaz rá srácok csak szinben tér el .a legenda vagyok is D c s lenne akkor ?
2019. dec. 3. 01:16
 6/9 A kérdező kommentje:
utánna olvastam egy angol oldalon egy 2003 as képregény megjelenése után került bele a filmbe kb enyit tudtam kibogarászni :D
2019. dec. 3. 01:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A BvS előbb képregény volt (mint mindig) gondolom valaki a díszletesek közül DC fan. Ettől még a Legenda vagyok nem DC, akkor az elején látnád a DC logót, plusz ez egy plakát, tehát a BvS a film fiktív világában is fikció.
2019. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az easter egg eredete sokkal egyszerűbb. A 2005-ös Batman Kezdődik, és a 2006-os Superman visszatér ugyancsak Warner film, mint a Legenda vagyok. Tervben volt, hogy összemossák a két univerzumot, de Nolan nem szeretett volna szupererőkkel bíró hősöket a saját Batman univerzumába, így végül nem lett belőle semmi.


Ironikus, de ha már ott elkezdődik a DC filmes univerzum építése, akkor talán sokkal jobb, minőségibb, és jövedelmezőbb lett volna, mint a később építkezni kezdő MCU.

2019. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Parancsolj itt a válasz


[link]

2019. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!