Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem csalódtatok a Jóbarátok...

Ti nem csalódtatok a Jóbarátok reunionban?

Figyelt kérdés

Pár hete robbant a hír, hogy újra összeállnak a "Jóbarátok", de kiderült, hogy csak a show-ról fognak csevegni a színészek. A legtöbb kommentelő eléggé kiakadt.

Szerintem sokkal poénosabb és találóbb lenne, ha 2020-ban csinálnának egy részt, Emma 18. születésnapjáról. (10. évad, Emma első szülinapja..) Ráadásul ezzel is pár hónapja volt tele a net, hogy a Jóbarátok 10. évadában üzentek Emmának a 18. születésnapjára, ami ugye idén van.

Talán hülyeség, de én Friends-fanként azt mondom, hogy hatalmas ziccert hagynak ki. Érdekelne a véleményetek!



2020. márc. 1. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve így látnánk, hogy melyik szereplő hova jutott a 17 év alatt. (Ezt hiányolták a leginkább a hozzászólók.)
2020. márc. 1. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Csinálhatnának egy 11. évadot a gyerekeikkel, jó lenne. Emmával, Bennel, meg Monicáék ikreivel.
2020. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
szerintem sem jó ötlet. imádom a friends-et, kb 2 éve nem telt el úgy nap, hogy egy részt se néztem volna, jó kis sorozat, de most így 25 évvel később, a megöregedett szétbotoxolt színészekkel, nem is "igazi" rész leforgatni értelmetlen
2020. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A filmet, újrakezdést én sem szeretném, de egy 50-60 perces epizód kb Friends - Today jelleggel, hogy hol tartanak ma, az tök jó lenne. Pl Joey visszaköltözött LA-ből stb. Ennek tök jó apropója lenne (és elmés visszautalás a 10. évadra), ha Emma megnézné a videót a 18. szülinapján és mondjuk az ő szülinapja miatt találkoznának a szereplők New Yorkban. Szerintem ezt simán fel lehetne úgy építeni, hogy ne rombolja a sorozat presztízsét (mint a SatC esetében), mert lenne értelme, apropója is.
2020. márc. 2. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy friends rajongóként semmiképpen sem akarnák új részt!

Ezt is lehetett volna máshogy csinálni, nekem nagyon olyan érzésem volt közben, hogy csak gyorsan összekapkodták az egészet, legalább dupla ilyen hosszal több értelme lett volna, de úgy is csak a sallangol nélkül. Pl a Gagás és a divatbemutató felesleges volt szerintem, ahogy az is gáz volt, hogy a mellékszereplők pár mp-ig szerepeltek, ennyi időre kár volt odavinni őket. Egy jó műsort is lehetett volna ebből csinálni, de így nagyobb a füstje, mint a lángja.

2021. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!