Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 365 dni (365 nap) könyv és...

A 365 dni (365 nap) könyv és film lesz magyarul is?

Figyelt kérdés
Blanka Lipinska lengyel írónő könyve amiből film is készült lengyelül. Az egész a szürke 50 árnyalata sorozathoz hasonlít. Film trailer is csak lengyelül van eddig, de azt olvastam, hogy ez lett a legnépszerűbb film ott, és Amerika is felfigyelt rá.

2020. márc. 2. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%

Amikor azt hinnénk, hogy vége van, akkor kezdődik az egész az elejéről.


Jézus Mária, megnéztem az előzetesét: tehát elrabolja a nőt és megerőszakolja (?), de mivel jól néz ki a pasi és gazdag is, ezért ez romantikus lesz? xD

Én alig várom már a rant videókat róla youtube-ra. Remélem a könyv is megjelenik angol és magyar nyelven is, mert a lengyel booktuber rant videókat nem érteném. :D

2020. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha èrdekel a sztori olvasd el Borsa Brown (egyèbkènt magyar) írónő maffia trilógiàjàt. Az egèsz arról lett koppintva kissè kozmetikàzva. Még a főszereplő neve is ugyan az. De erről màr az írónő is tud ès megtette a megfelelő lèpèseket. Szóval ha elolvasod nem fogsz csalódni minden benne van.
2020. márc. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
#1/2 Nem erőszakolja meg a nőt. Màr egy ideje együtt vannak. A nő nem tud semmit a maffiàról. Mikor kezd kiborúlni a bili magàval viszi Sziciliàba. A nő angol, ha jól emlèkszem.
2020. márc. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

2/3

Oke. Én, aki olvastam a könyvet, sőt Borsa könyv vásárlók közé tartozom, számomra ez nevetséges. Alapból rengeteg történet megjelenik hasonló felépítéssel. Én egyedül innen, tőled hallottam erről a “problemarol”. Ez teljesen abszurd. Más az alapja, nem csak kiszinezve van. És még is hány ember ír maffiáról ?! Attól mert olasz maffia és Massimo (ami nagyon gyakori olasz nev) semmi más hasonlóság nincs. 🙄 fogalmam sincs, honnan szedted ezt, de kétlem, hogy egy lengyel nő, egy magyart masolna... 🙄🙄

2020. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
89%
A kérdezőnek pedig; a netflixen június hetedikén jön ki a film magyar felirattal! :)
2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
44%
Megnéztem a filmet. Véleményem: Ennél nevetségesebb filmet, még nem láttam. A csajt úgy tudnám leírni, mint egy szexéhes k*rvát, a csávót meg, mint egy hataloméhes pszichopatát. Az alaptörténet is eléggé ütközik a valósággal, na de a kivitelezés. Öhm...borzalmas
2020. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Hát én most fejeztem be a filmet és annyira nem volt vészes de a végén nagyon kiakadtam... Lehet tudni, hogy lesz-e folytatása a filmnek?
2020. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 princessbabbby válasza:
69%
Ez engem is érdekelne, a vége sokkolt a filmnek és jó lenne egy folytatás, csak mert Michele Morrone is ilyen awww
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na én is megnéztem. Kis kritika: eléggé látszik, hogy középeurópai film, gagyi hatású nagyon sok jelenet, és sokszor kiszámítható. Meg pl a volt pasija is..hát nem is értem miért ilyen csúnya hapsit raktak be..

Aki nem bírta a szürke 50 árnyalatát azt ezt se fogja, aki prűd az ne nézze és ne is kritizálja szerintem. Nem azt mondom, hogy művészi és Oscart neki, de én nekem nagyon szimpatikus volt Massimo lelke

2020. jún. 13. 20:57
 10/21 Szucskamillaaa válasza:
100%
Valaki nem tudja, hogy mikor lesz vagy van magyarul belőle könyv?
2020. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!