Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 365 dni (365 nap) könyv és...

A 365 dni (365 nap) könyv és film lesz magyarul is?

Figyelt kérdés
Blanka Lipinska lengyel írónő könyve amiből film is készült lengyelül. Az egész a szürke 50 árnyalata sorozathoz hasonlít. Film trailer is csak lengyelül van eddig, de azt olvastam, hogy ez lett a legnépszerűbb film ott, és Amerika is felfigyelt rá.

2020. márc. 2. 09:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Még elvileg az angol fordítást is most csinálják szóval 1 éven belül szerintem nem, kivéve ha valami fórumon összefognak páran és leforditják. Én úgy tudom 3könyv van, de nem tudom hogy ez a film mennyit fedett le belőle, remélem lesz folytatás.
2020. jún. 14. 15:14
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy mindenki kritizálja, napok óta 1.helyen van netflixen.. Szóval még aki tudja hogy koppintás és gagyi az is megnézi.
2020. jún. 15. 08:19
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Csak en vartam ,hogy ez a film kb igy megvaltoztatja az eletem annyira jo lesz? Ugy reklamoztak, mintha valami vilagszenzacio lenne.


Egyebkent a sztorija eleg izgalmas LENNE, ha a kivitelezes is JO lenne.


Igen szivdogleszto a pasi, a csaj is eleg full . De ezen kivul mast nem vettem eszre.


Kimondjak egymasnak, hogy szeretik egymast, kozbe alig beszelgettek?XDD hagyjuk mar basszus.

Legalabb tettek volna olsan jelenetek bele, amibe ugy erzem h 'Massimo nem csak egy hatalomehes jo pasi, hanem egy erzo szivu ember.

Tobb romantikus jelenet vagy akarmi.

Egyedul az volt talan kicsit aranyos, mikor a csaj probalta a ruhakat, Massimo meg csak ult(mint a pasik akik elmennek vasarolni a baratnojukkel.) Tudjatok:D pasi unatkozik , csaj meg aaa ruhak😍


Az elejen tortent valami meg a vegen. De a vege miert lett ilyen osszecsapott? Boldogsag es egy kis drama ,hogy a csajt meg akarjak olni.

Persze johet egybol, nem arrol van szo , de mikor megtortenik ne legyen mar egybol vegeXDDD. Rettentoen osszecsapott volt de most komolyan.


Igazabol ez tipikus olyan film, ami könyvbe 1000x jobb, mivel ott ha a csaj szemszogebol van, aterzed a gondolatait, de igy a csaj csak egyrol a kettore csak ugy beleszeretett Massimoba.

Ertem en, hogy neki szexi pasi, nem bir uralkodni a vagyain(lehet ense birnek;D), de akkor ne igy legyen mar . Parszor dugtak, aztan mae szeretik egymast,


Legalabb lett volna benne olyan jelenet ahol ismerkednek vagy akarmiXDD. De nem. SEMMI NEM VOLT.


Bocsi, de ezt ki kellett adnom magambol, mert ennyire meg soha az eletben nem csalodtam egy filmben, foleg, hogy minden ismerosom dicserte.

2020. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Én tegnap végre megnéztem, és számomra csalódás volt, a szexjelenetek izgatóak voltak ( :D ) de mint film értékelhetetlen, a történet csapnivaló és elavult, szerintem ha mondjuk 10 éve jelentetik meg a filmet, akkor jobban helytállna, de a mai gondolkodásmódtól már nagyon messze áll ez az erőszakos férfi-gyenge nő kapcsolat bálványozása, ha a főszereplő csávó nem úgy nézne ki, mint egy szexisten, nem lenne akkora visszhangja a filmnek... Az is nevetséges, hogy szerelemnek nevezik a kapcsolatot.
2020. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Lesz neki 2 és 3 része.
2020. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Karina55 válasza:
81%

Hát lehet h én vagyok az egyetlen, de nekem bejött a film. Egy pici hianyerzetem van,ért talán tényleg lehetett volna a csaj szemszögéből több gondolat, stb. De én pl remélem h a könyv is megjelenik magyarul is, illetve h ennek lesz folytatása.

Olvastam több kritikát, és cikket a filmről, de nekem nem tűnik ez Stockholm-szindromának egyáltalán. Én várnék olyan csattanót a folytatásban esetleg, h kiderül h amúgy a csaj is ismeri/látta valahol a csávót. Szóval én nagyon várom h lesz e valami folytatás

2020. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

A film az 🤔🤔🤔 igazándiból szerintem nem lenne ekkora sikere, ha nem így néznének ki a szereplők ahogy kinéznek.


*spoiler*

Laura nem hal meg, Anna rabolja el, az egész egész második konyv erről szól illetve a terhességéről, a harmadik könyvben ad életet a gyermekének, de Massimonak választania kell😏

*spoiler vege*


A Borsa könyvre visszatérve, ne vicceljünk... eg és föld az, hogy Massimo Borelli van benne és Palermoban játszódik kb ennyi, de

*spoiler aki meg nem olvasta*

Azert Massimo igencsak össze-vissza veri Suzannet és terrorban tartja, hiaba az elsopro szerelem.

*spoiler vege*

2020. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 molamina válasza:
78%
Sziasztok, válaszolva a kérdésre, van magyar könyv, ugyanezzel a címmel 365 Nap, szerzője Blanka Lipinska, keressetek rá, és le lehet tölteni, megvenni.
2020. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ma láttam a filmet, nem volt rossz, a csaj tényleg kurvás volt, a vége tuti nem ez lett, valahogy biztos folytatják majd. Amúgy, a wattpadon maffiás-elrablós-fogvatartós storyk x1000 jobbak, pl a Maffia karjaiban. Szóval, nem rossz film, leköti a figyelmet, kiszámítható, de érdekes. Egy gyors délutáni lazulós filmnek tökéletesen elmegy. :)
2021. ápr. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam a filmet és olvastam a könyvet, a film az elég gagyi nekem a könyv jobban tetszett. Viszont láttam valaki írt valami spoilert, hát én teljesen mást olvastam... De mindegy, már eldöntöttem, hogy nem veszem meg a többi részt, mert amit összeírkáltak a folytatásról, az nekem teljesen elvette a kedvem.
2021. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!