Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a Drága...

Szerintetek mi lesz a Drága Örökösök c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyon sok ember véleményére.

2020. márc. 2. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Semmi,addigra kihalunk a koronavírusban,és mivel a szinészek sem dolgoznak dögvész idelyén ezért soha nem lessz vége.
2020. márc. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
lefut a vége főcím, gondolom én, de lehet, hogy meglepnek valami mással.
2020. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1


A koronavírus nem feltétlenül halálos. Csak most az nyomják fel* (*emelik ki).

2020. márc. 3. 16:36
 4/18 A kérdező kommentje:
*azt
2020. márc. 3. 16:36
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Tibi is kiesik az örökségből, mert a taxizással lesz valami gubanc, Móni összes húzására rájön a Suvick és Vilmossal az élen kipaterolják, de az örökségig még kihúzza. Attila nem lesz újra polgi,de Suvickot is le fogják váltani egy harmadikra. Stefán elcseszi az egylet lovettáját is, ami miatt menekülni kényszerül. Kristófról Pannuska lepereli a gatyáját is és meg lesz vonva minden láthatás. Tompikát lecsukják a francba drog birtoklásért, mert az a két vadbarom addig úgyse nyugszik, amíg nem történik vele valami, örökség bukó az ő számára.

Olga csak azért sem fog eltűnni,ezért Szláven a süti nevű gyerekkel Ausztriáig menekül és amiért falazott Kálmánnak, az egyik említett házat meg is kapja,a kislánynak is finanszíroz egy német tanfolyamot. Olgát elítélik az egy bűne miatt a sok közül és egy paroszláv cucc is becsúszik tőle.

Kiderül, hogy Kálmán bá' mindvégig kamerán követte az eseményeket-Tibi emiatt gyanakszik most poloskára, mert tényleg van, csak nem a Jenőnek hála- és popcornnal és üdítővel a kezében végig röhögte, hogy bénáztak a gyerekei és az onokái a tanyán. Kiderül az is, hogy mindvégig tudta, hogy Móni Bogdan lánya, mert még az anyjára sem hasonlított, de még csak Kálmánra sem, mert ennyire egy nő se alfashuka a családból, mint Mónika.

2020. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Honnan vagy te ilyen jól informált? Vagy ezek csak tippek?
2020. márc. 12. 23:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak spekuláció, nem vagyok belsős. Én voltam az elmélet gyártó, aki hosszan kifejtett mindent, igaz, sok hibával.
2020. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kálmán és a felesége él (a tegnapi részből derült ki)!
2020. márc. 28. 09:18
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, a kálmános jóslatom bevált.

Egy ismerősöm mondogatja, hogy szerinte nincs itt semmilyen örökség. Csak akkor a Stefánnak honnan voltak a milliói?

2020. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem örökség, csak pénz! Az már kiderült, hogy teljesen más ügy miatt vannak Ökörapátiban a "Drága Örökösök", de pénz az van. Kálmánnak sok pénze volt (van). Ez nem csak abban az esetben kerülhet a gyerekeihez, unokáihoz, ha ő meghal. Akkor is hozzájuk kerülhet ha Kálmán úgy dönt, hogy nekik adja.


Más téma: Nem tudom, hogy hogyan fognak mindent bezsúfolni a welness központhoz a panzióba. Túl kicsi az a szoba.

2020. márc. 28. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!