Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz harmadik évada a telhetet...

Lesz harmadik évada a telhetetlennek?

Figyelt kérdés
2 nap alatt bevégeztem és nagyon megtetszett, asszem 2018as sorozat, de nem láttam jelét 3ik évadnak, viszont besincs fejezve T_T

2020. márc. 5. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. A Netflix kaszálta a sorozatot. Elvileg nem hozott annyi nézettséget a 2. évad, hogy megérjen egy 3. évadot elkészíteni.
2020. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ReGina... válasza:
100%

Én is ezt hallottam +body shaming miatt sem lehetett elvileg folytani.

Pedig én is túlsúlyos vagyok és nem érzem úgy hogy a sorozat sztereotip lett volna. Manapság nagyon érzékenyek az emberek főleg Amerikaban ezekre a dolgokra. Sajnálom, hogy nem kapott egy rendes befejezést.

2020. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Én most tartok a 2.évad elején és szerintem jó sorozat de rossz üzenete van.

Az előbb majdnem meghánytattam magam mert épp ettem a sorozat nézese közben. De elsírtam magam amikor megakartam tenni így hagytam inkább.

Szóval értem ezt a body shaming részét

2021. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A sorozatban egyaltalan nem uzenik azt, hogy hanytasd meg magad.

A foszereplo sem hanytatta magat, amikor hanyt az magatol jott ki (a tuleves miatt)

Masreszt anonim csoportba is elment hogy kezeljek az evesproblemait....

anno a tini korom elejen voltak eves problemaim, anorexiaig jutottam bar kover sosem voltam, egyszeruen a szokasos serdulessel jaro kis sulyfelesleg volt, 60 kilo alatt voltam mindig, nos amikor problemaim lettek 40kilora fogytam , a gyomrom ossze szukult, nagy nehezen feltornaztam 48-50 koze, igy felnott fejjel se tudok egy dekat se hizni olyan pici lett a gyomrom. Pedig mindig vagyam, hogy hizzak,ja es ne gondolja senki se hogy a sovanyok nincsenek zaklatva, piszkalva, gunyolva. DE ennek ellenere se erzem hogy a sorozat buzditana eheztetesre.

Ami problemas lehet benne az a gyilkolas, de nem is olyan korosztalynak valo aki nem tudja elkuloniteni a filmet a valosagtol.

2021. okt. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem hánytatja magát a főszereplő, de attól még akinek evésproblémája van, annak elég egy jelenet, hogy a sorozat helyett magára koncentráljon, és eszébe jusson pl a hánytatás. Ráadásul a főszereplő utálta magát kövéren, szóval érthető, ha rosszul érzi magát egy túlsúlyos néző (akinek problémája van magával) emiatt. Ez olyan, mint a dohányzás jelenetek, rám is rám jön a cigizhetnék, ha valaki dohányzik egy filmben.
márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!