Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harray Potter harmadik részébe...

Harray Potter harmadik részében volt a Hermionenek, amivel az időt visszacsinálta milyen hülyeség nem, akkor hogy hogy a többi részében nem alkalmazták így elkerülhetőbb lett volna pár ember halála?

Figyelt kérdés
például nagyon sok mindenki élete meg menthetett volna innen is látszik, hogy film ki halt meg amikor Voldemort elöj=ott a színre került???

2019. nov. 5. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Mellesleg fájdalmas volt végigolvasni a kérdésed. Hogy lehet egy tucat hibát ejteni egyetlen mondaton belül?

2019. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jaj elnézést a helyesírásért ,de nincs igazam ki is halt meg a negyedik részben?? nem is tudom
2019. nov. 5. 21:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Cedric és Barty Kupor
2019. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
jah igen de valahoyg az balti kupor nem rémlik nekem talán nem emlékszem hogy halt meg
2019. nov. 5. 21:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Megölte a magát Mordonnak kiadó fia, majd elrejtette a holttestét a tiltott rengetegben.
2019. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
aha akkor azt lehet nem láttam vagy már nem emlékszem egyébként harry potter fan vagyok én is
2019. nov. 5. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lesorvad az agyam az írásodtól, néha még érteni sem lehet, hogy mit szeretnél.
2019. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mondom hogy én is harri potter rajongó vagyok
2019. nov. 5. 22:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyira érződik, hogy csak egy troll vagy.
2019. nov. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagy rajongó lehetsz...

A kérdésedre a válasz - amely mellesleg mind a könyvben és mind a filmben el lett érthetően magyarazva:

Csikócsőr sosem halt meg. Harryék hallották a bárd csapodasat és Hagrid ordítasat. Azt hitték, a hóhér lefjezte az állatot, Hagrid pedig kínjában ordít. De akkor már ott volt egy Harry és Hermione a jövőből, akik elvittek Csikócsőrt, szóval a Hóhér mérgében a tokbe vagta a bardot, Hagrid meg vidáman kurjantott.

Nem tudták volna Cedricet is így megmenteni. Ahhoz kellett volna valaki, aki előbb megakadalyozza a halálát. És ő utána ismét visszamegy, és megint megteszi.

Úgy kell ezt elkepzelni, mint ha egy hurok lenne.

2019. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!