Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van infó a csillag kontra...

Van infó a csillag kontra gonosz erők 5 évadárol, vagy a filmről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben mikor kisebb voltam elkezdtem nézni ezt a mesesorozatot, akkor még csak 2 évad volt kint szinkronosan, meg a 3.évad fele felirattal. Nem néztem meg, mert akkor még zavart a felirat. 1 hete kezdtem el megnezni a 3.4.évadot, és egyszerűen beleszerettem (újra) nagyon zokon esett, hogy vége lett a sorozatnak, és olvastam valahol, hogy lesz 5.evad meg talán egy animációs film is a szereplők jövőjéről.

Németet tanultam világ életembe, és csak angol nyelvű infókat találtam felirat nélkül.

Szoval az lenne a kérdésem, hogy azon kívül, hogy lesz, tudtok arról, hogy mikor jön ki, esetleg egy két spoilert elárultak már az írók?

Köszönöm előre is a válaszokat 😀



2020. márc. 8. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz ötödik évad, se film sajnos.

2020. máj. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!