Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen film? Illetve,...

Létezik ilyen film? Illetve, ha nem, akkor mit gondolnátok, működhetne? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Konkrétan az Alien filmmel kapcsolatban hozom a példát, de biztos más filmekkel is meg lehetne csinálni.


Az jutott az eszembe, hogy mivel az Alien 3-4 elég gyenge lett, illetve a Covenant is nagyon rossz lett, pedig (szerintem) a Prometheus egy nagyon jó hangulatú érdekes film lett, ami egy hasonlóan jó folytatással igenis jó előzménye lehetett volna a Nyolcadik utal a: Halálnak.


Ezzel kapcsolatban gondoltam arra, hogy működhetne-e az, ha Ridley Scott figyelmen kívül hagyná az Alien 3-4. részét, illetve a Covenantot és egy olyan "folytatást' készítene el, ami egyben előzményfilm és folytatás/befejezés is egyben? Tehát a film úgy kezdődne, kb 50-60 perc, ami összekötné a Prometheus és a Nyolcadik utas a: Halál eseményeit (innen a Covenant eseményeit kiszedve/újragondolva) és a film második felében, ami szintén 50-60 perc lenne, folytatná a cselekményt a Bolygó neve: Halál utáni dologgal és lezárnák végre ezt a szériát.


2020. márc. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

A legjobb az lenne, ha Ridley Scott már nem bolygatná. Túl sok Dänikent olvasott hozzá és szerintem a Prometheus sem jobb, mint a Covenant.

Szerintem nem szükséges bolygatni a múltat. Inkább hozza vissza az ormányos nagy termetű földönkívülieket valaki és kész.

Ezek a Tervezők lényegében a sumér agyagtáblókról lelopott annunakik, mert a rendező ősi idegenek fanboy.

Nem az a gond, hogy erről esetleg filmet forgatnak, de az már az, amikor egy meglévő franchise-ba akarják beletuszkolni, ami eredetileg egy scifi-horror lenne.

Ha lesz még valaha film az alienekről, akkor remélem olyan fogja rendezni, akit nem érdekel sem az ősi idegenek, sem a szcientológia, sem az istenkomplexusos androidok.

2020. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Egyébként úgy gondolom, hogy a Prometheus csak a reklám kedvéért játszódik az Alien-univerzumban. Tuti, hogy a stúdió akarta így, mert több nézőt bevonzhattak (jöttek azzal, hogy Alien-előzmény...meg a kutyafaxát), Scott meg belement, mert megcsinálhatta a filmjét erről a baromságról.

(Csak kár, hogy elfelejtették, hogy két évtizeddel korábban a Csillagkapu megtette ezt egy sokkal jobban kivitelezésben.)

2020. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Többé-kevésbé ezt próbálták a Terminatorral. A 2. rész utáni folytatások figyelmen kívül hagyása, eredeti producer (eredeti színészgárda). A franchise legrosszabb filmje született meg belőle.
2020. márc. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van, hogy a Prometheus nagyon elüt az eredeti Alien filmtől, de ennek ellenére nem egyértelműen lett lehúzva, hanem megosztó lett és én is a másik tábort erősítem, akinek tetszett. Az mondjuk igaz, hogyha ez nem egy Alien film, akkor jobban is működhetett volna.


A terminátorból egyelőre csak az első 3 részt láttam és nem is tudom, hogy meg akarom-e valaha is nézni a többit.

2020. márc. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!